FINANCOVÁNÍ

Na nákupu nemovitosti je možné ušetřit!

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Ano, čtete správně. Pokud jste právě v situaci, kdy plánujete nákup nemovitosti, máme pro vás tip, jak na jejím financování výrazně ušetřit. Stačí, když se spojíte s odborníky a necháte si profesionálně poradit. Jak tedy na to?

Individuální řešení pro každého

Jen málokdo si může dovolit koupit nemovitost bez toho, aniž by si vzal hypotéku u banky. Orientovat se v široké nabídce bank je ale často pro laiky komplikované, a právě proto se stává, že se může nákup nemovitosti výrazně prodražit. Pokud se ovšem obrátíte na spolehlivého partnera, můžete se těšit na pravý opak – při nákupu nemovitosti totiž ušetříte. Takovým partnerem je renomovaná společnost GEPARD FINANCE.

GEPARD FINANCE

Široká nabídka nemovitostí i snadná hypotéka

Společnost GEPARD FINANCE se ve světě nemovitostí pohybuje již řadu let a v současné době nabízí výhradně to nejlepší, co je možné mít. Na jednom místě u nich naleznete nejen velmi širokou nabídku nemovitostí, ale současně vám profesionální makléři z  GEPARD FINANCE bezplatně zajistí nejvýhodnější financování na trhu včetně zajištění bonusů a slev.

GEPARD FINANCE

Nadstandardní podmínky a bonusy zajištěny

GEPARD FINANCE vám totiž pomůžou zajistit nadstandardní podmínky a bonusy ve všech směrech, které byste individuálním vyřizováním hypotéky rozhodně nezískali. Velmi příjemným bonusem je například vyjednání slevy na poplatku za vyřízení hypotečního úvěru. Makléř vám může zajistit slevu na tomto poplatku ve výši 50% – 100% poplatku. Makléř z GEPARD FINANCE vám dokonce může zajistit zdarma vyřízení pojištění schopnosti splácet a mnoho dalšího.

Staňte se i vy spokojeným klientem GEPARD FINANCE, ušetříte svůj čas ale i peníze!

Více informací a kompletní údaje najdete na www.gpf.cz

GEPARD FINANCE

Související příspěvky

Získat hypotéku může být velmi snadné!

redakce

Jak nejlépe financovat bydlení?

redakce

Boj s dluhy I: Kdy a proč vznikají dluhy a jak je možné nad nimi vyhrát?

redakce