FINANCOVÁNÍ

Na hypotéce můžete vydělat!

Hypotéka je báječná věc, díky které můžete získat vaše vysněné bydlení. Je to ale současně i dost podstatný finanční závazek, který bude vaším společníkem třeba i třicet let. Uvědomte si, že splácení hypotéky se citelně a dlouhodobě dotkne vašeho domácího rozpočtu. Pokud v současné době hypotéku již splácíte, nebo víte o někom, kdo si chce hypotéku zařídit, máme pro vás skvělou zprávu – můžete na tom totiž i vydělat! Jak a co vše je nutné udělat?

 

Služba, která pomůže vám i ostatním

Na hypotéce vaší i vašeho známého můžete ušetřit díky nové službě, která se vztahuje na hypotéky nové a na hypotéky v období fixace. Stačí jen chtít zapojit se. V prvním kroku musíte navštívit internetové stránky zaridimhypoteku.cz. Na stránkách najdete jednoduchý online formulář. V druhém kroku tedy stačí vyplanit vaše jméno a kontaktní údaje a také jméno a kontaktní údaje osoby, o které víte, že si chce hypotéku vzít. Pozor – k poskytnutí kontaktu musíte mít souhlas. Pokud již máte hypotéku a chcete ušetřit, nemusíte čekat až na dobu fixace při refinancování hypotéky. Připravit se můžete i rok dopředu. Díky zaridimhypoteku.cz můžete zjistit i to, jak správně splácet závazky a jak se také zbavit nepříjemných dluhů.

 

Počkáte si na výhody

Další krok už na vás neklade žádné požadavky. Vlastně jen počkáte, až se vám poradci ozvou. Hlavní cílem této služby je, aby žadatel o hypotéku či ten, kdo již hypotéku má, získali co možná nejvýhodnější podmínky. Díky zaridimhypoteku.cz získáte nejen optimální řešení vaší hypotéky, lepší podmínky v bance, ale také možnost, jak ušetřit na každém zapůjčeném milionu až 150 000 Kč a vytvořit si dostatečnou finanční rezervu pro případ potřeby.

 

Odměna je velmi příjemná

Za doporučení klienta máte garantovanou odměnu. Její výše je stanovena na 0,15% z výše úvěru a vyšší (tj. 1.500,- Kč za každý milion jen za zaslání kontaktu). Přičemž minimální částka k výplatě je 300 Kč. Odměnu získáte do jednoho měsíce od data posledního čerpání úvěru a její vyplacení je podmíněno čerpáním služeb. Pokud odporučíte více kontaktů, vaše odměna se bude procentuelně navyšovat. Této nabídky mohou využít i realitní makléři.

.

Do 30 dní na tom budete lépe

Celý proces nastavení nové hypotéky nebo poradenství s refinancováním stávající hypotéky je závislý na celé řadě dalších procesů, které nejdou urychlit. Počítejte tedy s tím, že celý proces bude trvat zhruba 30 dní. Kdo si ale počká, ten se dočká! O vývoji poskytnutí hypotéky a jejím čerpání budete informováni na váš kontaktní e-mail.

www.zaridimhypoteku.cz

manažer projektu – Petra Pařízka na tel. 777 714 264.

Související příspěvky

Na nákupu nemovitosti je možné ušetřit!

redakce

Hypotéku lze vyřídit velmi snadno! Nechte si poradit!

redakce

Zařiďte svému školákovi pokoj nejen na hraní

redakce