FINANCOVÁNÍ

Jak získat výhodnou hypotéku?

Pokud chcete postavit dům, koupit nový byt nebo se pustit do kompletní rekonstrukce, potom vás jistě bude čekat vyřizování hypotéky. V současné době jsou naštěstí úroky nízko, takže je vyřízení hypotéky výhodné. Ještě výhodnější pro vás může hypotéka být, když si s jejím vyřizováním necháte pomoci od profesionálů. Díky profesionální pomoci totiž můžete získat podmínky, na které byste jako samostatná osoba nedosáhli.

 

Na hypotéce můžete ušetřit i tisíce!

Odbornou pomoc pro každého, kdo chce vyřizovat hypotéku, nabízí společnost Gepard Finance, která na trhu s hypotékami působí již řadu let a k lepší hypotéce pomohla již více než 30 000 zákazníkům. Makléři z Gepard Finance vám pomohou vyřídit hypotéku od A do Z. Nejdříve zjistí, jestli máte na hypotéku nárok a poté podle vašich možností a požadavků vyhledají pro vás nejvýhodnější nabídku. Makléř za vás obstará všechna jednání a to i na úřadech. Vaší jedinou starostí bude finální podpis smlouvy v bance.

Hypotéka s úsměvem

Klienti Gepard Finance ušetří v průměru 0,5 % na úrokové sazbě, což například u třímilionové hypotéky na 25 let to dělá 250.000 Kč. Jistě potěší i fakt, že všechny administrativní služby poskytuje společnost zcela zdarma. Služby makléře můžete využít i po vyřízení hypotéky a nechat si od něho poradit vlastně s čímkoliv.

 

Hypotéka s pomocí kalkulačky

Na oficiálních stránkách společnosti najdete celou řadu praktických rad a důležitých informací. Kromě toho i speciální hypoteční kalkulačku, díky které si sami můžete porovnat nabídky jednotlivých bank. Kalkulačka pomůže dokonce i s refinancováním hypotéky.

 

Zařiďte si výhodnou hypotéku. Více informací najdete na www.gpf.cz

 

Související příspěvky

Je lepší sjednat hypotéku teď, nebo si ještě počkat?

redakce

Stavební spoření pomůže se stavbou

redakce

Nejlevnější hypotéka může potěšit i vás!

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.