FINANCOVÁNÍ

Jak získat výhodnou hypotéku?

Pokud chcete postavit dům, koupit nový byt nebo se pustit do kompletní rekonstrukce, potom vás jistě bude čekat vyřizování hypotéky. V současné době jsou naštěstí úroky nízko, takže je vyřízení hypotéky výhodné. Ještě výhodnější pro vás může hypotéka být, když si s jejím vyřizováním necháte pomoci od profesionálů. Díky profesionální pomoci totiž můžete získat podmínky, na které byste jako samostatná osoba nedosáhli.

 

Na hypotéce můžete ušetřit i tisíce!

Odbornou pomoc pro každého, kdo chce vyřizovat hypotéku, nabízí společnost Gepard Finance, která na trhu s hypotékami působí již řadu let a k lepší hypotéce pomohla již více než 30 000 zákazníkům. Makléři z Gepard Finance vám pomohou vyřídit hypotéku od A do Z. Nejdříve zjistí, jestli máte na hypotéku nárok a poté podle vašich možností a požadavků vyhledají pro vás nejvýhodnější nabídku. Makléř za vás obstará všechna jednání a to i na úřadech. Vaší jedinou starostí bude finální podpis smlouvy v bance.

Hypotéka s úsměvem

Klienti Gepard Finance ušetří v průměru 0,5 % na úrokové sazbě, což například u třímilionové hypotéky na 25 let to dělá 250.000 Kč. Jistě potěší i fakt, že všechny administrativní služby poskytuje společnost zcela zdarma. Služby makléře můžete využít i po vyřízení hypotéky a nechat si od něho poradit vlastně s čímkoliv.

 

Hypotéka s pomocí kalkulačky

Na oficiálních stránkách společnosti najdete celou řadu praktických rad a důležitých informací. Kromě toho i speciální hypoteční kalkulačku, díky které si sami můžete porovnat nabídky jednotlivých bank. Kalkulačka pomůže dokonce i s refinancováním hypotéky.

 

Zařiďte si výhodnou hypotéku. Více informací najdete na www.gpf.cz

 

Související příspěvky

Samolepky na zeď jako rychlá cesta k modernímu vzhledu interiéru!

redakce

Otevřené dveře mohou zabírat místo

redakce

Potřebujete půjčit peníze? Home Credit může být nejvýhodnějším řešením! Proč?

redakce