FINANCOVÁNÍ

Jak jsme snadno získali výhodnou hypotéku na rekonstrukci

Žijeme s manželem v malém domku na vesnici, který jsme zdědili po mých prarodičích. Na začátku jsme měli obrovskou radost, protože jsme dosud bydleli v pronajatém bytě, takže se nám přestěhováním do domku splnil sen. Rozčarování ale přišlo ve chvíli, když jsme zjistili, jak na tom dům ve skutečnosti je. Staré rozvody a elektroinstalace, koupelna sotva funkční a o kuchyni škoda mluvit. Bylo nám jasné, že je třeba provést opravy a současně i to,že z vlastní kapsy rozhodně nebudeme schopni rekonstrukci financovat. Rozhodli jsme se proto, že si vezmeme hypotéku. Překvapením bylo, jak snadné to je a že to jde i opravdu výhodně…

 

Protože nejsme žádní finanční experti, rozhodli jsme se, že si necháme poradit. Na internetu jsme si našli kontakt na Gepard Finance – společnost, která má hodně kladných referencí, což pro nás bylo asi nejdůležitější. Velmi brzy se ukázalo, že to pro nás byla ta nejlepší volba.

hypoteka-zelena

Poradce přijel na schůzku hned druhý den. Zjistil stav našeho domku, samozřejmě i také cenu nemovitosti, naše příjmy a vlastně všechno podstatné. S ochotou nám také vysvětlil, co vše je potřeba a jaké máme šance. Pro představu a vlastně i tak pro náš klid jsme si také spočítali hypotéku na online hypoteční kalkulačce. Právě proto jsme i byli velmi mile překvapeni, když se cca po týdnu ozval s konkrétní nabídkou. Poradcova nabídka byla ještě o dost nižší než ta, kterou nám ukázala hypoteční kalkulačka. Naše hypotéka byla zhruba 1 milion korun, poradce nám zajistil nabídku, díky které nyní platíme jen 4 300 měsíčně a to máme splatnost jen na 20 let.

 

Od nás tedy patří Gepard Finance velké díky, protože jsme se přesvědčili, že hypotéky opravdu umí. Ráda proto doporučím všem, kdo na tom jsou stejně jako my – chtějí rekonstruovat a potřebují výhodnou hypotéku.

penize5

 

 

 

 

 

 

 

Související příspěvky

Co dělat, když neuspěji u banky s hypotékou?

redakce

Z hypoték se stává luxusní zboží, v příštím roce na ně nedosáhne zhruba desetina žadatelů

redakce

Při sjednávání hypotéky se nenechte zlákat nízkým úrokem!

redakce