Search

Jak jsme díky Geprad Finance získali opravdu výhodnou hypotéku

Jsme typická česká rodinka – máme dceru a syna, já s manželem oba pracujeme. Protože už jsou naše děti trochu starší, rozhodli jsme se, že si splníme sen a přestěhujeme se na venkov. Náš cíl byl jasný, najít chaloupku, kterou si budeme moc upravit k obrazu svému.

 

Na začátku jsme udělali tu chybu, že jsme nejdříve hledali domek bez toho, aniž bychom si spočítali, jestli na to vůbec budeme mít. Bylo nám vlastně jedno, jestli dům stál milion nebo dva. No a potom přišel tvrdý náraz. Našli jsme dům, který stál necelé 2 miliony. Šli jsme do banky a tam se nám div nevysmáli. Prý že nám takový velký úvěr dát nemohou.

 

Takže obrovské zklamání pro nás pro oba. Manžel je ale palice tvrdá, takže jsme to nevzdali. O tom, kolik a kde nám půjčíme, jsme si udělali reálnou představu. Pomohla nám v tom i aplikace hypoteční kalkulačka – takže doporučuji. Nebylo to ale vše. Protože jsme zjistili, že jednání v bance skutečně není procházkou růžovým sadem, rozhodli jsme se, že si necháme poradit.

 

Doporučena nám byla společnost Gepard Finance, takže proč to nezkusit. Kontaktovali jsme je a hned druhý den nám volal poradce, aby si s námi domluvil schůzku. Bylo to najednou rychlé a bez starostí. Poradce přijel, zjistil naše představy a samozřejmě prověřil i naše možnosti. Do týdne se ozval znovu a už měl připravenou nabídku. Takže ne že to nejde. I vyšší hypotéka pro nás najednou byla dostupná. Poradce připravil smlouvu, vyřídil jednání v bance a bylo hotovo. Získali jsme hypotéku s velmi nízkým úrokem, takže neplatíme více, než je potřeba.

 

Tímto tedy vřele Gepard Finance doporučuji i vám všem! My díky nim šetříme a bydlíme spokojeně.
5 x komentováno u “Jak jsme díky Geprad Finance získali opravdu výhodnou hypotéku

 1. 3gp mobile porn napsal:

  Whispering Misty

  So sorry you may pass up the workshop!

 2. The Birch of the Shadow

  I believe there may possibly be a several duplicates, but an exceedingly helpful listing! I’ve tweeted this. Quite a few thanks for sharing!

 3. stop parking napsal:

  The Birch of the Shadow

  I think there might be a few duplicates, but an exceedingly useful checklist! I’ve tweeted this. Quite a few thanks for sharing!

 4. Thorn of Girl

  Great info may be located on this online weblog.

 5. Eva napsal:

  Co se týče kalkulačky, tak já osobně mám zkušenost, že je hodně nepřesná. Něco jiného ukazuje kalkulačka a něco jiného nakonec vyjde bance nebo podobné společnosti, která se hypotékama zabývá 🙁

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *