FINANCOVÁNÍ

Jak jsme díky Geprad Finance získali opravdu výhodnou hypotéku

Jsme typická česká rodinka – máme dceru a syna, já s manželem oba pracujeme. Protože už jsou naše děti trochu starší, rozhodli jsme se, že si splníme sen a přestěhujeme se na venkov. Náš cíl byl jasný, najít chaloupku, kterou si budeme moc upravit k obrazu svému.

 

Na začátku jsme udělali tu chybu, že jsme nejdříve hledali domek bez toho, aniž bychom si spočítali, jestli na to vůbec budeme mít. Bylo nám vlastně jedno, jestli dům stál milion nebo dva. No a potom přišel tvrdý náraz. Našli jsme dům, který stál necelé 2 miliony. Šli jsme do banky a tam se nám div nevysmáli. Prý že nám takový velký úvěr dát nemohou.

 

Takže obrovské zklamání pro nás pro oba. Manžel je ale palice tvrdá, takže jsme to nevzdali. O tom, kolik a kde nám půjčíme, jsme si udělali reálnou představu. Pomohla nám v tom i aplikace hypoteční kalkulačka – takže doporučuji. Nebylo to ale vše. Protože jsme zjistili, že jednání v bance skutečně není procházkou růžovým sadem, rozhodli jsme se, že si necháme poradit.

 

Doporučena nám byla společnost Gepard Finance, takže proč to nezkusit. Kontaktovali jsme je a hned druhý den nám volal poradce, aby si s námi domluvil schůzku. Bylo to najednou rychlé a bez starostí. Poradce přijel, zjistil naše představy a samozřejmě prověřil i naše možnosti. Do týdne se ozval znovu a už měl připravenou nabídku. Takže ne že to nejde. I vyšší hypotéka pro nás najednou byla dostupná. Poradce připravil smlouvu, vyřídil jednání v bance a bylo hotovo. Získali jsme hypotéku s velmi nízkým úrokem, takže neplatíme více, než je potřeba.

 

Tímto tedy vřele Gepard Finance doporučuji i vám všem! My díky nim šetříme a bydlíme spokojeně.

Související příspěvky

Stavební spoření pomůže se stavbou

redakce

Potřebujete půjčit peníze? Home Credit může být nejvýhodnějším řešením! Proč?

redakce

I střešní okna vybavte kvalitní stínicí technikou

redakce

1 komentář

Eva 27. 10. 2014 at 11:36

Co se týče kalkulačky, tak já osobně mám zkušenost, že je hodně nepřesná. Něco jiného ukazuje kalkulačka a něco jiného nakonec vyjde bance nebo podobné společnosti, která se hypotékama zabývá 🙁

Diskuze je uzavřena.