FINANCOVÁNÍ

Hypoteční kalkulačka vám může výrazně pomoci!

Pokud chcete bydlet v novém nebo například rekonstruovat starší byt či dům, pravděpodobně se nevyhnete tomu, že si budete muset vzít hypotéku. Dobrou zprávou je, že v současné době jsou podmínky pro hypoteční úvěry výhodné. Smutnější je, že ne vždy vám banka nabídne pro vás výhodné podmínky. Hypotéku je tedy nutné řádně promyslet a zjistit si všechny možnosti. Právě k tomu může pomoci speciální hypoteční kalkulačka…

 

Hypoteční kalkulačka přináší dokonalý přehled

Online hypoteční kalkulačka je výborným nástrojem k tomu, jak rychle získat přehled o vašich možnostech a to bez toho, aniž byste museli někam chodit nebo volat. Pro to, abyste informace získali, stačí opravdu málo. Do online formuláře vyplníte účel (koupě, výstavba apod.), dále kolik chcete půjčit, na jakou dobu, zvolit můžete i dobu fixace a vyplnit je nutné i kupní cenu nemovitosti. V momentě potom zjistíte, jaké pro váš konkrétní případ nabízejí banky možnosti. Rychle tak zjistíte, jaké jsou vaše možnosti.

S hypotékou si nechte poradit

Vyřizování samotné hypotéky ale také není procházka růžovým sadem. Důležité je připravit mnoho náležitostí, které mohou být pro laika zapeklitě složité. Řešení, jak z toho ven, se nabízí jediné – a sice nechat si poradit. Využít můžete služby společnosti Gepard Finance a jejich hypotečních makléřů. Ti vám pomohou s veškerým zařizováním a pozor – administrativní služby poskytují zcela zdarma. Pomohou vám s vyjednáním výhodných podmínek i s jednáním v bance.

Klienti Gepard Finance v průměru ušetří 0,5 % na úrokové sazbě a to například u třímilionové hypotéky na 25 let dělá 250.000 Kč…Buďte mezi spokojenými klienty této společnosti i vy.

Kompletní informace o jejich službách najdete na www.gpf.cz

Hypoteční kalkulačka je k dispozici zde – www.gpf.cz/hypotecni-kalkulacka

Související příspěvky

Naše cesta k výhodné hypotéce

redakce

Boj s dluhy I: Jak vznikají dluhy a jak se jich zbavíme?

redakce

Při sjednávání hypotéky se nenechte zlákat nízkým úrokem!

redakce