FINANCOVÁNÍ

3 hlavní výhody krátkodobého pronájmu bytu

Láká vás představa, že svůj pravidelný příjem navýšíte o výnos z pronájmu bytu? Pak byste měli vědět, že dlouhodobý pronájem obvykle k pohádkovému bohatství nevede – ledaže byste bytů pronajímali několik. Ale jde to i jinak – formou krátkodobého pronájmu vyděláte podstatně více peněz, a navíc se vyhnete některým nešvarům.

 

1. vyšší výnos

Vydělat pronájmem co nejvíce peněz – to je, oč tu běží. V případě krátkodobého pronájmu je pravidelné měsíční zhodnocení o poznání vyšší, ale musíte se zorientovat na trhu a přijmout fakt, že bez práce nejsou koláče. Bez mistrně zvládnuté inzerce, pěkného ubytování a komplexních služeb bude váš byt po většinu roku prázdný.

 

2. minimální riziko neplatičů

Dlouhodobý pronájem nemovitosti zavání určitými problémy. K těm nejnepříjemnějším patří neplatiči, kterým se v případě krátkodobého pronájmu snadno vyhnete. Hosté vám zaplatí dopředu, a to včetně zálohy podle délky pobytu. Nedostanete se tak do situace, kdy vám vzniknou náklady, ale peníze budou „viset někde ve vzduchu“.

 

3. menší opotřebení nemovitosti

Nemá smysl si namlouvat, že se všichni nájemníci chovají slušně. Nechovají a po čase je takový přístup poznat na stavu bydlení. Budete-li však byt pronajímat krátkodobě, pravděpodobně se vám ho podaří udržet v mnohem lepší kondici, neboť se nevyhnete pravidelnému úklidu a údržbě.

 

Chcete vydělat více a nic neřešit?

Pokud se vám koncept krátkodobého pronájmu zamlouvá, ale nemáte čas ani chuť na to cokoliv řešit, využijete profesionální správu pronájmu bytu od Let Me Inn. Specialisté se postarají o maximální vytíženost a tím i zvýšení zisku (v průměru o 20 – 50 %). Zároveň místo vás zajistí vše od úklidu až po kompletní rekonstrukci – vše podle potřeby, a to tak, aby od vás hosté odcházeli s úsměvem.

Ceny za správu krátkodobého pronájmu a další podrobnosti najdete na letmeinn.cz.

Související příspěvky

Nejlevnější hypotéka může potěšit i vás!

redakce

Otevřené dveře mohou zabírat místo

redakce

Samolepky na zeď jako rychlá cesta k modernímu vzhledu interiéru!

redakce