DŮM

Žhavé novinky jsou konečně tu! Představujeme nová krbová kamna na pelety COLA 2012!

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Dlouho očekávané novinky v oboru krbových kamen jsou konečně tu a je jich hned několik. Nová krbová kamna na pelety přináší na český trh firma COLA a je opravdu na co se těšit. Nová kamna vynikají svým designem, výkonem i cenou!

Novinky jménem BEAUTY a BEAUTY LUX mají jedinečný design

COLA představila teplovzdušná krbová kamna BEAUTY a BEAUTY LUX, která vynikají svým jedinečným moderním designem a současně i vysokým výkonem, který vám zaručí vyhřátí až 3 místností ve vašem domě, bytě nebo i chalupě. Účinnost těchto kamen dosahuje 95 %, takže tato kamna výrazně šetří vaše výdaje na topení. Při spotřebě pelet 0,81 až 2,55 kg pelet za hodinu vydrží kamna hořet i 33 hodin!

 

Novinka č. 3 – SABINA potěší svou cenou!

Další žhavou novinkou jsou klasická peletová krbová kamna SABINA 12,83 kW. Tato peletová kamna spolehlivě vytopí opravdu velkou místnost o rozměrech 10 x 10 metrů čtverečních. Navíc pozor, kamna SABINA je možné zapálit i na dálku pomocí sms. I peletová kamna SABINA jsou opravdu výkonná a dokáží výrazně ušetřit vaše výdaje. Jejich největší předností je jejich nízká cena.

  

 

 

Krbová kamna SPRINT se super tvarem

COLA nabízí také peletová kamna jménem SPRINT. Jedná se vlastně o klasická krbová kamna, která ale mají speciální mechanickou klapku pro vývod teplého vzduchu pomocí teplovzdušného rozvodu do další místnosti. Použít se dají na vytopení jedné i dvou místností. Velkou výhodou těchto kamen je jejich tvar. Kamna jsou totiž hluboká 286 mm – takže nezasahují tolik do prostoru a dají se použít i v menších místnostech.

 

 

Nechybí ani nové interiérové kotle na pelety

COLA představuje pro letošní rok také nové interiérové kotle na pelety POWER, které jsou bezkonkurenční z hlediska výkonu – 28 kW a účinnosti 93,11 – 95,22 %. Tato krbová kamna s výměníkem vytopí opravdu velký nebo dvougenerační dům. Jedná se o modely TERMO POWER 30. Tento model vytopí prostor o objemu 630 metrů krychlových při spotřebě 1,52 až 6,12 kilo dřevních pelet za hodinu. Druhý je model TERMO POWER 30 S, který je navíc automaticky z výroby vybaven deskovým výměníkem pro ohřev teplé užitkové vody.

 

Všechna nová kamna na pelety i kotle se vyznačují ještě větším výkonem a atraktivním designem. Rozhodně proto stojí za pozornost. Kompletní informace najdete www.ecoflame.cz

Související příspěvky

LS KAMNA s.r.o. přináší extra výkonná kamna pro vytápění dílen, staveb, skladů i hal

redakce

Mráz ani horko už nejsou problém! Víme totiž, jak až o třetinu snížit náklady za energie!

redakce

Osvětlení zimní zahrady

redakce