DŮM

Zdravé spaní přináší UNIS-N

Spánek ovlivňuje řada faktorů, mezi které patří: pokojová teplota, dostatečné větrání, umístění ložnice v domě nebo bytě a samozřejmě také typ matrace a postele. S posledním vám pomůže UNIS-N.

 

Vůně dřeva

Společnost UNIS-N se zabývá výrobou nábytku z masivu. Jednou z jejich specializací je výroba dřevěných postelí pro zdravé spaní. Dřevo má totiž kromě krásného vzhledu i další  nedocenitelné vlastnosti. Dřevěný nábytek dodává interiéru atmosféru pohody a klidu, a to je právě v ložnici velmi důležité. Dřevěné postele z masivu mají také pevnou a stálou konstrukci, která je pro zdravé spaní obzvlášť potřebná.

Praktické a moderní řešení

UNIS-N vyrábí dřevěné postele v několika variantách. V jejich nabídce naleznete jak jednolůžkové tak i manželské postele v různých provedeních. Všechny postele od UNIS-N jsou vyráběny z výběrového dřeva prvotřídní kvality. Profesionální řemeslné zpracování postelí zaručuje vysokou životnost a spolehlivost. V konečné fázi výroby jsou postele povrchově upraveny ekologickými vosky – takže jsou maximálně bezpečné a zdravotně nezávadné. Většinu z nabízených postelí lze navoskovat do různých barevných odstínů zcela podle vašeho přání. Sami si vyberete design postele, který dodá atmosféru a vůni dřeva do vaší ložnice. UNIS-N nabízí postele v moderním ale i klasickém stylu. V jejich nabídce najdete například postele s rustikálním vzhledem, které dodávají ložnicím pohádkový nádech.

Sleva až 50%

Pokud uvažujete o koupi dřevěné postele nebo jiného nábytku z masivu, nerozmýšlejte se dlouho. U UNIS-N nyní běží výprodejová akce, ve které je možné získat jednotlivé kusy nábytku se slevou až 50%! Nabídka je ale omezená….

Více informací najdete na www.dreveny-nabytek.cz

Související příspěvky

Venkovní schodiště a schody

redakce

Solární ventilace společnosti PAVLŮ – Complex, s.r.o. dokáží i v zimě větrat bez úniků drahocenného tepla

redakce

Splňte si váš sen o krásném, ale i úsporném bydlení!

redakce