DŮM

Zdravé bydlení bez plísní a vlhkosti

Také se potýkáte s vlhkostí a plísní ve vašem domě? Nebo stavíte dům a chcete se právě těmto nepříjemným „návštěvníků“ vyhnout? Chcete udělat správnou věc pro své zdravé bydlení? Pokud ano, zkuste se podívat na unikátní fasádu od firmy Novabrik.

 

Rozhodujte se podle vlastností

Pokud chcete efektivně zateplit svůj dům a vytvořit si zdravé bydlení, rozhodně se neřiďte podle financí. Velmi totiž záleží na tom, jaký typ fasády nebo fasádního systému zvolíte. Některé fasády, například klasické „házené“ omítky, jsou sice levné, ale podle toho také vypadají jejich užitné vlastnosti – špatně izolují a trvanlivost mají časově omezenou. Zde musíte počítat s častějšími investicemi do oprav, které vám při rostoucích cenách materiálů a práce posunou „koeficient lacinosti“ do vyššího cenového pásma. O dodatečných starostech, devastaci okolí a promrhaném čase nemluvě.

Unikátní odvětrané fasády

Pokud chcete efektivní fasádu, máte možnost. Společnost Novabrik přináší na český trh odvětrané a difúzně otevřené fasádní systémy bez použití malt a lepidel, které fungují na bázi aktivně ochranného pláště, který pomocí tzv. komínového efektu udržuje a ozdravuje stěny a interiér Vašeho domu.

Nepřekonatelné vlastnosti

Díky svým konstrukčním vlastnostem – samonosné konstrukci s překládanými a uzamčenými kameny, fasáda Novabrik zpevňuje obvodovou konstrukci domů až o 30 % a je doporučována i do seismicky aktivních oblastí. Je ze všech prodávaných odvětraných fasádních systémů na našem trhu nejbytelnější, nejmasivnější.Svým charakterem, vzhledem i vlastnostmi připomíná přírodní kámen. Má proto několik výjimečných vlastností. Fasáda především umožňuje aktivní zateplení vašeho domu, umožňuje stavbě aktivně dýchat, vytváří čisté prostředí a eliminuje tak vznik plísní a zabraňuje vlhkosti. Fasády Novabrik jsou ideální na domy typu dřevostavba,působí na celistvost celé stavby,zvyšuje stabilitu domu až o 30%,nezanedbatelný je i hlukový útlum a protipožární odolnost.

       

 

Buďte chytří a investujte do zdravého bydlení. Více informací o unikátních fasádách Novabrik naleznete na www.novabrik.cz .

Související příspěvky

Domovní čistírna odpadních vod: Kde najde uplatnění a jaké přináší výhody?

redakce

Jak poznat kvalitního kominíka, když potřebujete revizi či opravu komínu?

redakce

3 nejčastější činnosti, které vyžadujeme od natěračů

redakce