DŮM

Zateplení střechy přináší velké úspory

Kvalitnímu zateplení střešních prostor a stropů se bohužel v dnešní době nepřikládá velký význam. Mnoho vlastníků rodinných domů nebo komerčních objektů se soustředí na to, aby teplo neutíkalo pláštěm budovy. Zateplení fasády sice přinese úspory, ale rozhodně nebudou dokonalé. Teplý vzduch totiž stoupá vzhůru. Pokud není vaše střecha zateplená, teplo tudy bude stále unikat.

Pečlivě volte metody zateplení

Zateplení střešních prostor a stropů může probíhat mnoha různými metodami s velkým množstvím rozličných materiálů. Většinou to ale znamená velký zásah do chodu celé budovy. Montážní dělníci nosí budovou materiál, nářadí a všude je velký nepořádek a ruch. Samotná realizace pak trvá i několik dní. Existuje ovšem metoda, která s sebou nepřináší žádný nepořádek, nijak nenaruší chod budovy a její realizace je hotova za pár hodin. Vlastník budovy téměř nepostřehne, že nad jeho hlavou probíhá zateplování. Jedná se o metodu, na kterou se specializuje společnost IP Polná.

 

Co nám IP Polná nabízí?

Společnost IP Polná se specializuje na zateplení střešních prostor pomocí unikátního materiálu Magmarelax. Jedná se o velmi účinný materiál, vyrobený z čediče a skla. Jeho izolační účinky jsou v porovnání s ostatními druhy stropních izolací na velmi vysoké úrovni. Také aplikace materiálu na střechu je unikátní. Materiál je totiž naložen v automobilu, ze kterého je aplikován hadicí přímo na míso určení. V domě tedy nevzniká žádný nepořádek ani odpad. Jedná se o metodu foukané izolace. Společnost IP Polná je největším dodavatelem foukaných minerálních izolací u nás.

 

Kompletní informace naleznete na www.ippolna.cz.

 

 

 

 

Související příspěvky

Kachlová kamna mají své kouzlo

redakce

Jak zjistit, jestli revitalizace bytových domů nebude jen zbytečnou investicí společných peněz?

redakce

Vyberte si nová plastová okna nebo dveře přímo u výrobce

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.