DŮM

Zařizujete ložnici? Tímhle byste měli začít!

Jde o nejintimnější část našeho bydlení, v níž trávíme přibližně třetinu svého života. Dobře zařízená ložnice nás každý večer ukolébá k posilujícímu spánku, z něhož se probouzíme plní energie a v dobré náladě. Důležité je však myslet na celou řadu faktorů.

 

Šířka lůžka je důležitější, než si myslíte

Pokud máte ložnici jen sami pro sebe, můžete tyhle řádky klidně přeskočit. Ale pokud ne, měli byste si zapamatovat, že ideální rozměr manželské postele začíná na 160 centimetrech šířky lůžka. Nesnažte se ušetřit centimetry v malé ložnici a hledat pohodlí u 140 centimetrů nebo dokonce u ještě menších postelí! Pamatujte na divoké noci plné nepříjemných snů i na časy, kdy se vám společné tulení jednoduše omrzí a vy budete toužit po trochu větší špetce soukromí. Nejpozději v tomto okamžiku budete jistě zdánlivě výhodného nákupu litovat. Malé postele si nechte pro dětské pokoje a sami se nebojte investovat do rozměrové kvality.

 

Hledáte maximální míru harmonie? Vsaďte na nábytkové kolekce

Pocit chaosu, pramenící ze vzájemné disharmonie panující mezi vybraným nábytkem, určitě k dobrému pocitu při pobytu v ložnici příliš nepřispívá. Pokud chcete mít jistotu, že si vše dokonale sedne nebo jednoduše nemáte pro kombinování nábytku ten správný cit, nebojte se využít již hotové kompletní ložnice, zpravidla obsahující postel, komodu, skříň a noční stolek. Na závěr stačí přikoupit pár poliček nebo třeba toaletní stolek, pokud po něm toužíte, a zařízení ložnice bude kompletní a bez rizika!

Díky snadno kombinovatelným systémům navíc získáte spoustu benefitů, o něž byste se jinak výběrem solitérního nábytku mohli snadno připravit. Například:

  • maximálně praktické zásuvné systémy
  • moderní skříně s posuvnými dveřmi
  • skříně určené do rohů

Hledáte ještě více inspirace? Pak navštivte e-shop Daka.cz, plný kvalitního, moderního, praktického a maximálně funkčního nábytku za příznivé ceny. K mání jsou samostatné kousky i celé nábytkové sestavy. Stačí si jen vybrat!

Související příspěvky

Mějte svůj majetek pod kontrolou!

redakce

Markýzy – vaše ochrana před ostrým sluncem

redakce

Pořídit si k domu čističku odpadních vod není tak jednoduché

redakce