DŮM

Začněte řešit zakalení vody v bazénu co nejdříve!

Zakalená voda v bazénu je velkým strašákem pro každého z nás kdo má na zahradě vlastní bazén. Barva vody by vždy měla být křišťálově modrá a její průhlednost maximální tj. až na dno bazénu. Někdy se ovšem stane, že voda se z křišťálově modré začne měnit spíše v mléčnou. Mléčné zakalení nikdy nevěstí nic dobrého a je třeba okamžitě jednat. Čím dříve začnete problémy se zakalenou vodou řešit, tím snadněji půjdou odstranit. Nespoléhejte na to, že voda se vyčistí sama, v tomto případě je opak pravdou.

 

Jaké jsou příčiny a jak je odstranit?

Příčiny zakalení vody v bazénu mohou být různé. Nejčastěji se jedná o zanedbání pravidelné péče, kdy se v bazénu mají možnost rozšířit látky, které zakalení způsobují. Dalším důvodem je také působení agresivních pylů, které se do bazénu dostanou a dělají velkou neplechu zejména na jaře. A bohužel ani dostatečná prevence nemusí mít takový účinek, jaký bychom potřebovali. Bazénová chemie musí být opravdu účinná, aby dokázala zákalu vody bránit. Ne všechny produkty na našem trhu jsou dostatečně kvalitní, aby dokázaly zakalení vody v bazénu bránit a udržet bazén dokonale čistý. Pokud chcete mít jistotu nákupu bazénové chemie s vysokými účinky a kvalitou, spolehněte se na bazénovou chemii PWS. Bazénová chemie PWS je špička ve svém oboru.

 

Co nabízí bazénová chemie PWS k odstranění zakalení?

Při odstraňování zakalení je nejdůležitější součástí nejprve odstranění nečistot, které zakalení způsobují. K tomu vám nejprve mohou pomoci vločkovače a pak důkladné vysátí bazénu. Pro vyšší účinek vločkovačů se doporučuje jejich kombinace se Shlukovačem. Využití obou výrobků najednou garantuje mnohem vyšší účinnost. Vločkovače najdete v nabídce výrobků PWS zastoupené v mnoha mutacích. Každý z nich má trochu odlišné přednosti. Všechny vám ale pomohou k odstranění nečistot z bazénové vody a k jejímu rozjasnění.

Pokud si nejste jisti nebo si nevíte rady, obraťte se na nás, rádi Vám s výběrem vhodného přípravku pomůžeme. Poradenství pro naše zákazníky je samozřejmostí, standardně patří mezi námi nabízené služby a je v průběhu celého roku poskytováno zcela zdarma. Kontaktní údaje naleznete zde.

 

Kompletní nabídku bazénové chemie PWS naleznete na eshop.techneco.eu.

 

 

Související příspěvky

Jak postupovat při rekonstrukci půdy?

redakce

Život v rodinném domě

redakce

Mimořádné slevy jen do konce roku!

redakce