DŮM

Za tři hodiny se dá zateplit dům! Jak je to možné?

3 hodiny – to rozhodně není nějak výrazně dlouhý čas. Zkuste si vybavit několik činností, které se za 3 hodiny dají stihnout. Za 3 hodiny můžete připravit například luxusní oběd o více chodech, uklidit celou domácnost a provádět další jednodušší činnosti. Rozhodně byste se ale nepouštěli do žádných složitějších oprav a stavebních činností, že? Pravdou je, že na většinu z nich prostě 3 hodiny nestačí. Neplatí to ale v případě zateplení…

Za 3 hodiny je hotovo

Odborné a specializované firmy dokáží opravdu během pouhých tří hodin provést zateplení v rodinných domech, po kterém nezůstane nepořádek a možná o něm ani nebudete vědět. Nutné je vědět, že se nejedná o žádné provizorní řešení, ale o plnohodnotné zateplení, které dokáže v rodinných domech dosáhnout úspory až 30% ze současných výdajů na vytápění! Za vším totiž stojí tepelná izolace Magmarelax, na kterou se specializuje společnost IP Izolace Polná.

Pro izolování stropů

Zateplení stropů a podlah na půdě má z hlediska tepelných ztrát domácností opravdu obrovské účinky. Dobrou zprávou je, že nezáleží na tom, jestli máte na plochou, pultovou nebo šikmou střechu. Všemi uniká velké množství tepla. Teplý vzduch má menší hustotu, je lehčí a stoupá vzhůru ke stropu. Pokud strop není dobře zateplený, uniká ven téměř bez užitku a vy tak opravdu vyhazujete vaše peníze. Jedinečná tepelná izolace Magmarelax dokáže těmto tepelným únikům efektivně zabránit.

 

 

Celou realizaci jediný pracovník

Magmarelax to je vysoce účinná foukaná minerální izolace, která je vyrobena z těch nejkvalitnějších materiálů. Izolační účinky jsou proto maximální. O správnou aplikaci této izolace se stará jediný pracovník. Instalace vypadá tak, že materiál je složen v nákladním automobilu, ze kterého je na místo určení dopravován pneumaticky, pomocí hadice. Hadice se poté zavede na půdu a o její obsluhu zajišťuje jediný pracovník. Vyhnete se tak stavebními nepořádku a po domě se vám nebude pohybovat parta montážních dělníků. Na půdě se vytvoří souměrné vrstvy materiálu bez mezer, kterými by mohlo teplo unikat.

 

Více informací na www.ippolna.cz.

Související příspěvky

Jaký je správný materiál na hydroizolaci rovných a šikmých střech?

redakce

Luxusní hliníková vs dřevohliníková okna

redakce

JAK čistit odpadní vodu EKOLOGICKY?

redakce