DŮM

Vysoce zátěžové a kvalitní PVC DesignTime Contract

Kvalitní podlahová krytina nachází své uplatnění nejen v běžné domácnosti, ale také na místech, kde se každý den pohybují stovky i tisíce lidí. Mohou to být zaměstnanci, odborný personál, pacienti, zákazníci nebo třeba studenti. Do skupiny kvalitních podlahových krytin je třeba zařadit také PVC podlahoviny. Díky jejich užitečným vlastnostem, ale i modernímu designu jsou stále více oblíbené. V neposlední řadě se umí odvděčit i těm, kdo o ně pečují. Jejich údržba je velmi snadná, udržet hygienické normy lze velmi dobře a životnost kvalitních a správně vybraných PVC podlah je navíc opravdu vysoká.  

 

PVC DesignTime Contract

To, že se PVC podlahové krytiny běžně objevují na vysoce frekventovaných místech, nejlépe svědčí o jejich kvalitách. Neobejdou se bez nich prostory kanceláří, obchodů, nemocnic, škol, jídelen, posiloven a tak by bylo možné jmenovat i řadu dalších provozů, kde se takříkajíc dveře netrhnou. Vysoce zátěžové PVC je tak ideální variantou podlahové krytiny, která splní to, co slíbila. Lze ji pořídit za přijatelnou cenu, která je v porovnání se skvělou životností výhodnou investicí.   

Pixelový dekor Geflor Designtime Contract – Ivory

PVC Geflor DesignTime Contract je vysoce zátěžová podlahová krytina, která byla navržena a posléze také vyrobena pro konkrétní typ využití. Skvěle se hodí tam, kde je rušno. Vydrží ve výborném stavu mnoho let. Pyšní se však nejen vysokou životností a odolností, ale i snadnou a maximálně efektivní údržbou. Díky absenci spár je její úklid výrazně jednodušší. Nečistoty se nehromadí ve spárách, lze je jednoduše zamést nebo vytřít. Samozřejmě nezaostává ani po designové stránce. Bez toho by si u dnešních, často velmi náročných klientů, své místo nevydobyla. Na výběr proto máte hned z 10 pixelových dekorů. Tento vzor je moderní a díky pestrosti barev v nabídce si z něj vybere každý.  

Vždy je ale nejlepší vidět krytinu na vlastní oči, proto vás zveme také do našich showroomů v Praze, Brně, Plzni a Ostravě. Rádi vám tam s realizací vaší nové podlahy odborně poradíme.

Více informací a inspiraci najdete na: https://www.svetpodlah.cz/

 

Související příspěvky

Zelené střechy se opět vracejí do módy

redakce

Vyzkoušejte si markýzu bez rizika díky FAKRO!

redakce

Hliníkové dveře mají skvělé vlastnosti i pro rodinné domy

redakce