DŮM

Výprodeje finišují! Kupujte svítidla chytře, nyní sleva až -67%

Stejně jako v jiných obchodech, tak i na rajsvitidel.cz finišují výprodeje! Nyní se svítidla a osvětlení prodává se slevou až -67%. Je to maximální sleva, která se nebude opakovat. Poslední kusy k dispozici!

 

Nepropásněte tuto jedinečnou šanci nakoupit svítidla s maximálními slevami! Nabídka je přitom široká. Vybírat můžete ze stropních, závěsných či nástěnných interiérových svítidel plnící roli centrálního osvětlení, kombinovat je se stolní lampičkou nebo využít praktického využití stojací lampy. Ti z Vás, který vlastní dům či zahradu jej mohou osvětlit pomocí svítidel spadající do kategorie venkovní osvětlení.

Je z čeho vybírat?

Všechna nabízená svítidla jsou nová, zcela bezvadná a splnou zákonnou zárukou v délce 2 roky. Ve výprodeji si na své přijdou zájemci o klasický i moderní styl. Pro příkladn uvádíme produkty:

Koupelnové svítidlo Eglo 86129

Svítidlo v kobminaci se zrcadlem s určením do moderní koupelny. Osvětlení je konstruováno tak, aby při pohledu do zrcadla neoslňovalo a zároveň poskytovalo dostatečné osvětlení plochy zrcadla a těsně před ním. Jedná se o vysoce kvalitní produkt z kvalitních materiálů s dlouhodobou životností. Díky výprodeji ušetříte až 33% původní částky. Poslední kus k dispozici!

Dětské svítidlo Massive 56300/55/30

Nástěnné svítidlo zpravidla použitelné i jako stropní svítidlo do dětského pokoje v atraktivním provedení hada. Živé barvy a celkový tvar svítidla nadchne Vaše dítě, které vyjma své primární funkce osvětlování prostoru, bude plnit i vhodný designový prvek v dětském pokoji. Svítidlo lze navíc kombinovat s ostatními svítidly stejné série, kdy tak můžete dosáhnout jednotného stylu. Se slevou -42% tak získáte svítidlo s velmi výhodným poměrem výkon/cena.

Stropní svítidlo Eglo 88895

Velmi kvalitní stropní zářivkové svítidlo moderního stylu do interiérových prostor. Kvalitní použité materiály určují dlouhou životnost svítidla. Díky použitému zdroji – lineární zářivky je vhodné pro prostory větších, případně podélných rozměrů. Celkovou slevou svítidla -39% ušetříte značné prostředky za svítidlo s výbornými světlenými parametry

Poslední kusy k dispozici

Výprodeje právě finišují. Sleva je maximální, ale počet kusů je již značně omezený. Proto pokud se poohlížíte po kvalitním osvětlení za skvělou cenu, je to poslední možnost, jak nakoupit velmi výhodně. Kompletní nabídku naleznete na www.rajsvitidel.cz/akce.

Související příspěvky

Malaga s protitahem

redakce

Proč se vyplatí investovat do zateplení stropů a půd v rodinných domech?

redakce

Nízkoenergetické dřevostavby

redakce