Search

Vybavte svoji kuchyň praktickými spotřebiči

Konečně se vám splnil sen a máte vlastní kuchyni? Pak vám hned na začátek musíme říci, že její vybavení je běh na dlouhou trať. Každý z nás má svoji představu o dobře vybavené kuchyni, o jejím stylu i rozpočtu, který do bydlení můžeme investovat. Co by však nemělo ve vaší kuchyni v žádném případě chybět?

Kvalitní elektrické spotřebiče jsou nedílnou součástí kuchyně. Díky nim je vaření a příprava pokrmů rychlejší, snadnější a hlavně pohodlnější. Nemusíte nic ručně sekat, krájet, šlehat nebo míchat. Spotřebiče vše zajistí za vás. Do začátku není nutné vyzbrojit se všemi spotřebiči, které trh nabízí. Vystačíte si s pár základními spotřebiči, které umí více funkcí najednou. Mezi ně patří bezpochyby ruční mixér. Díky němu můžete sekat, šlehat i mixovat v jednom. Ušetříte tak peníze za mnoho spotřebičů a získáte i více místa.

RM-800

Ruční mixér RM-800 od společnosti Orava ovládá všechny vyjmenované funkce a zvládá toho ještě mnohem víc. Během přípravy pokrmů si na ručním mixéru můžete i plynule regulovat výkon od jemného mixování s většími kousky až po nejvyšší výkon, který vám potraviny naseká na jemnou drť nebo je rozmixuje na dokonale hladkou směs. K  tomu můžete využít šlehacího nástavce a nádoby s objemem 0,6 l nebo sekáčku ve formě ostrých nerezových nožů a misky o objemu 0,5 l. Ruční mixér, s motorem o výkonu 800 W, zkrátka zvládne veškeré základní úpravy jídla a navíc lze jeho části mýt v myčce nádobí. Myslete prakticky a chytře, stačí vám pouze jeden spotřebič, který plní hned 3 funkce najednou!

Při pořizování vybavení do domácnosti myslete na design vaší kuchyně a hlavně na kvalitu, kterou od spotřebičů požadujete. Kuchyně se nevybavuje každý rok, spotřebiče tak musí vydržet dlouhá léta funkční a pracovat bez závad. Společnost Orava tyto nároky splňuje a svým zákazníkům nabízí pouze prvotřídní elektrické spotřebiče do kuchyně. Potřebujete i vy vybavit vaši domácnost a hledáte ten pravý ruční mixér? Pak vás jistě osloví internetový obchod www.orava.cz, kde ruční mixér RM-800 naleznete za cenu 999 Kč se zárukou na 2 roky.

Tento produkt bude také představen na veletrhu IFS v Berlíně na stánku společnosti Orava.

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *