DŮM

Vorlíček plast s.r.o.? Seriózní rodinná firma

 Rodinná firma Vorlíček plast s.r.o. se řadí k těm nejlepším na českém trhu. Založena byla již v roce 1997 a zabývala se hlavně výrobou plastových oken a dveří. Zakladatelé použili své jméno do názvu právě z důvodu toho, aby už samotný název svědčil o upřímnosti a dostání beze zbytku závazkům, které se svými zákazníky uzavřeli. Oni své sliby plní.
Opravy oken od jiných firem? Žádný problém
Máte právě nová plastová okna, ale potřebují seřídit? Firma, která Vám je dodala, to odmítá? Nebojte se obrátit na specialisty z firmy Vorlíček plast s.r.o. Ti se totiž snaží vyjít vstříc naprosto každému zákazníkovi a tak seřídí i okna, která nevyráběli. Pokud Vás dodavatel oken zradil, nereaguje a nechce řešit reklamaci, obraťte se na firmu Vorlíček plast s.r.o., oni Vám opravdu se vším velice rádi  pomohou.

 

Ochota, zkušenosti, vyškolení zaměstnanci a specialisté
Firma Vorlíček plast s.r.o. má naprosto vše, co správná firma potřebuje, počínaje výše zmíněnou ochotou, přes nespočet zkušeností, které aktivně uplatňuje, až po vyškolené zaměstnance a specialisty. V současné době firma zaměstnává profesionální tým okolo stovky pracovníků, kteří zajišťují prodej, výrobu, montáž a pozáruční servis nabízených výrobků. Mezi spokojené zákazníky se pak řadí jak majitelé rodinných domků, tak bytová družstva apod., kterých neustále přibývá. Ty nejzajímavější zakázky můžete nalézt v referenční listině firmy Vorlíček plast s.r.o.

Pro více informací navštivte www.plastova-okna-dvere.cz.

Související příspěvky

Už teď je čas připravit se na zimu

redakce

Izolace vám dokáže snížit náklady na vytápění

redakce

Sprchové boxy – součást každé moderní koupelny

redakce