DŮM

Vily Diamantica jsou luxusní domy v Praze 5

V Praze 5 se rozrůstá projekt, který jistě potěší všechny milovníky luxusního bydlení. Tento projekt nese název Vily Diamantica, který naleznete nedaleko Barandova. Projekt sice začne s výstavbou až v polovině roku 2013, ale prodej byl již zahájen a první domy již byly prodány. Proč jsou Vily Diamantica tak oblíbené již nyní?

 

Každý dům je pravý skvost

V rámci projektu Vily Diamantica vznikne 8 nových honosných vil. Tyto vily budou situovány do přírodního amfiteátru, který poskytne dostatek soukromí. Jednotlivé vily v projektu jsou pojmenovány po nejžádanějších kamenech na světě – Rubín, Safír, Smaragd, Spinel, Topaz, Nefrit, Granát a Ametyst. Stejně jako tyto vzácné kameny jsou i domy v Projektu Vily Diamantica opravdovým skvostem mezi luxusními vilami. O vznik těchto skvostů se zasloužila developerské společnost JRD, která má na svém kontě již mnoho úspěšných projektů a řadí se mezi nejváženější developerské společnosti u nás.

 

Architekti se vyznamenali

Jednotlivé vily v projektu Vily Diamantica jsou navrženy podle nejnovějších trendů v bydlení. Každý dům je originální a představuje luxus na pohled i při detailním zkoumání. Samozřejmě budou pro výstavbu využity pouze materiály nejvyšší kvality. Každá vila má svou vlastní zahradu, jejíž plocha může činit i 2035m2. Všechny tyto detaily dělají z projektu Vily Diamantica opravdu luxusní domy. Pokud byste chtěli větší a širší nabídku luxusních domů a bytů v Praze, neváhejte navštívit stránky luxusnibytypraha.cz. zde najdete velké množství skvostných domů a bytů po celé Praze.

 

Informace o projektu Vily Diamantica naleznete na www.vilyprokopskeudoli.cz.

 

Související příspěvky

Kamna pro rozvod tepla do velkých vzdáleností

redakce

Na vchodových dveřích nešetřete!

redakce

Výhody a nevýhody kotlů na tuhá paliva

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.