DŮM

Váš spolehlivý kompresor od domacitechnika.cz

Naprostá nezbytnost pro dílnu a garáž každého domácího kutila je kvalitní kompresor s mnohostranným využitím. A pokud kompresor ve Vaší dílně pomalu odchází, nebo už odešel úplně a vy vybíráte nový, jistě oceníte širokou nabídku nových, kvalitních kompresorů od www.domacitechnika.cz, kde naleznete mnohem více informací.

Mnoho druhů o různých výkonech

Jednou za čas je třeba obměnit staré za nové, což platí pro naprosto každý přístroj – kompresor nevyjímaje. Na výběr máte z několika druhů. Prvními a nejpočetnějšími v nabídce jsou olejové kompresory, jichž v nabídce nalezneme na 60. Druhou příčku zaujímají kompresory bezolejové, kterých je v nabídce 24, pak kompresory průmyslové a šroubové. Jste-li profesionál, oceníte například špièkový olejový kompresor od společnosti Güde s výkonem 3000 W a objemem 90 litrů. Či variantu ze støední tøídy kompresorù Güde s výkonem 2200 W za 12 859 Kč.

Široká škála renomovaných výrobců

Kompresor můžete vybírat od renomovaných společností kalibru Black-Decker, Comprecise, Eingell, Extol, Güde, Metabo, Powerplus, Xtline a dalších. A řešíte-li v současné době právě problémy s kompresorem, jistě Vám tato nabídka může pomoci. Ceny základních modelů autokompresorů Shark začínají již na 299 Kč. Převažující část sortimentu je naskladněna, tudíž bývají expedovány již dnes! Hledáte-li široký výběr a detailní informace o kompresorech, nezapomínejte na nabídku www.domacitechnika.cz.

 

Související příspěvky

Jaké využití má beton v interiéru?

redakce

Solární systémy Kropf – jako slunečnice každým dnem, otáčí se za sluncem

redakce

Topení moderní doby

redakce