DŮM

Užijte si vjezd na pozemek nebo do garáže! Představujeme dálkové ovladače Hörmann!

Komu by se chtělo neustále vylézat z auta, otevřít bránu, poté kousek popojet a znovu vylézt, zavřít bránu, otevřít garáž, popojet, vylézt z auta a zavřít garáž. Vždyť to jde přece úplně jinak – pohodlněji. Tedy v případě, pokud máte vrata nebo garáž vybaveny dálkovým ovládáním. Dálkové ovladače je možné mít v několika provedeních.

 

Na kvalitě záleží!

Dálkový ovladač pro otevírání vrat nebo vjezdové brány samozřejmě nefunguje samostatně. Garážová vrata i brána musí být vybavena speciálním systémem. Při jeho výběru je nutné vsadit na kvalitu, protože jedině tak budete mít záruku dlouhé životnosti. Se zajímavou nabídkou přichází výrobce garážových vrat a pohonů pro jejich otevírání – značka Hörmann. Představujeme vám ty nejzajímavější.

 

Dálkový ovladač Hörmann HS 4 BS

Ovladač Hörmann HS 4 BiSecur patří mezi top produkty. Jeho předností je možnost nezávislého ovládání pro 4 zařízení nebo nadefinované funkce. Jedná se o praktický 4-tlačítkový ruční ovladač, který je impulsový, má bezpečně zašifrovaný radiový systém a zaujme i elegantním designem.

 

Dálkový ovladač Hörmann HSD 2-C BS chrom

Tento model si můžete připevnit na klíče a mít ho tak neustále u sebe. Dálkový ovladač Hörmann HSD 2-C BS umožňuje nezávislé ovládání pro 2 zařízení nebo nadefinované funkce, je dvoutlačítkový a je také kompatibilní s dalšími ovladači Hörmann 868MHz. Jeho výhodou je vysoce odolné kovové pouzdro, díky kterému je téměř nezničitelný.

 

Dálková kódovací klávesnice Hörmann FCT 10 BS

Pro opravdové pohodlí nabízí značka Hörmann i tuto dálkovou kódovací klávesnici, která umožňuje ovládání až 10 pohonů nebo nadefinovaných funkcí. Dálková klávesnice je chráněna krytem a navíc je podsvětlená, takže nebudete mít problém ani s jejím používáním v noci.

 

V nabídce značky Hörmann najdete i další praktické ovladače. Stačí se podívat na www.altoma.cz

 

Související příspěvky

Stavoblock, já a manželka – max spokojenost

redakce

Designová i vysoce funkční pastová okna

redakce

Hydroizolaci střech nezastaví ani mrazy

redakce
Search by Voice