DŮM

Užijte si vjezd na pozemek nebo do garáže! Představujeme dálkové ovladače Hörmann!

Komu by se chtělo neustále vylézat z auta, otevřít bránu, poté kousek popojet a znovu vylézt, zavřít bránu, otevřít garáž, popojet, vylézt z auta a zavřít garáž. Vždyť to jde přece úplně jinak – pohodlněji. Tedy v případě, pokud máte vrata nebo garáž vybaveny dálkovým ovládáním. Dálkové ovladače je možné mít v několika provedeních.

 

Na kvalitě záleží!

Dálkový ovladač pro otevírání vrat nebo vjezdové brány samozřejmě nefunguje samostatně. Garážová vrata i brána musí být vybavena speciálním systémem. Při jeho výběru je nutné vsadit na kvalitu, protože jedině tak budete mít záruku dlouhé životnosti. Se zajímavou nabídkou přichází výrobce garážových vrat a pohonů pro jejich otevírání – značka Hörmann. Představujeme vám ty nejzajímavější.

 

Dálkový ovladač Hörmann HS 4 BS

Ovladač Hörmann HS 4 BiSecur patří mezi top produkty. Jeho předností je možnost nezávislého ovládání pro 4 zařízení nebo nadefinované funkce. Jedná se o praktický 4-tlačítkový ruční ovladač, který je impulsový, má bezpečně zašifrovaný radiový systém a zaujme i elegantním designem.

 

Dálkový ovladač Hörmann HSD 2-C BS chrom

Tento model si můžete připevnit na klíče a mít ho tak neustále u sebe. Dálkový ovladač Hörmann HSD 2-C BS umožňuje nezávislé ovládání pro 2 zařízení nebo nadefinované funkce, je dvoutlačítkový a je také kompatibilní s dalšími ovladači Hörmann 868MHz. Jeho výhodou je vysoce odolné kovové pouzdro, díky kterému je téměř nezničitelný.

 

Dálková kódovací klávesnice Hörmann FCT 10 BS

Pro opravdové pohodlí nabízí značka Hörmann i tuto dálkovou kódovací klávesnici, která umožňuje ovládání až 10 pohonů nebo nadefinovaných funkcí. Dálková klávesnice je chráněna krytem a navíc je podsvětlená, takže nebudete mít problém ani s jejím používáním v noci.

 

V nabídce značky Hörmann najdete i další praktické ovladače. Stačí se podívat na www.altoma.cz

 

Související příspěvky

Chceme kvalitní komín

redakce

Velmi elegantní zastínění interiéru

redakce

Prodej palivového dřeva zajistí teplo vašeho domova po celou zimu

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.