DŮM

Užijte i grilování i v zimě

Milujete grilování, a proto netrpělivě vyhlížíte léto? Už nemusíte, grilované pochoutky si můžete užívat i nyní a stačí opravdu málo!

Kvalita od Catler

Pořídit si totiž můžete domácí gril, který je určen právě k vnitřnímu použití. Uspořádat si tak zimní grilovačku už nebude žádný problém. Ke špičkovým domácím grilům se řadí i Kontaktní gril Catler GR 8010, který nyní můžete získat za skvělou cenu.

 

Proč Catler?

Kontaktní gril Catler GR 8010 je spojením dokonalého provedení, který doplňují a inovativní funkce pro ještě lehčí grilování. Kontaktní gril GR 8010 je navržen tak, aby vám co nejvíce zjednodušil přípravu zdravých a přitom chutných pokrmů. Grilovat můžete bez přidání jediné kapky tuku! Mimo jiné má tento gril nastavitelný sklon grilovací desky, který umožňuje jednoduché odvedení veškerého přebytečného tuku z připravovaného pokrmu do vyjímatelné odkapávací misky.

           

 

Špičkové funkce i zpracování

Největší předností grilu Catler GR 8010 je jeho precizní zpracování za použití špičkových materiálů, čímž je zaručena jeho dlouhá životnost. Gril má například i variabilní ovládání teploty, které umožňuje přípravu různých druhů pokrmů. Stačí zvolit teplotu vhodnou pro vámi zvolený pokrm. Má také jedinečný systém uzamykání, který umožňuje přeměnu kontaktního grilu na otevřený BBQ gril – můžete tak získat dvě grilovací plochy, jednu žebrovanou a jednu plochou. Grilu Catler GR 8010 je například i vybavený 15 minutovým časovačem, který umožňuje monitorovat během předehřívání nebo grilování uplynulý čas a řadu dalších vychytávej!

Objevte kouzlo zimního grilování. Více informací na www.atranet.cz.

 

 

Související příspěvky

Kazetové markýzy mají budoucnost

redakce

Postup při realizaci zimní zahrady

redakce

Do nového domu s novou matrací

redakce