DŮM

Umělý kámen od SiluSTONE a nejen to

Moderní bydlení si žádá moderní řešení. Způsobů, jak zatraktivnit interiér i exteriér vašeho domova, je hned několik. Mezi trendy poslední doby patří i kamenný vzhled. Že jsou obklady z kamene drahé? Nikoliv! Přesvědčí vás o tom produkty od SiluSTONE.

 

Chytré řešení

SiluSTONE totiž přináší na český trh unikátní Umělý kámen, což je přístupnější varianta pro všechny milovníky kamene. V nabídce na vás čeká nejrozsáhlejší nabídka obkladů z umělého či přírodního kamene pro interiér i exteriér. Odklady z  kamene se vyznačují především atraktivním vzhledem a jejich další předností je dlouhá životnost a poměrně snadná montáž. Pro náročné zákazníky a  milovníky luxusu je v nabídce připraven i přírodní kámen a opravdu je z čeho vybírat – v nabídce je mramor, čedič, žula a další.

 

 

Všestranné použití

Umělý kámen (stejně tak jako ten přírodní) je možné použít jako obklady fasád, opěrných zdí nebo soklů rodinných a bytových domů i jiných budov. V interiéru ho ocení každý, kdo chce atraktivní vzhled. Kamenný obklad se hodí zejména na obklad komínů a krbů ale také i na obložené stěn interiéru. Vhodný je k použití na novostavby a k rekonstrukci stávajících budov.Použitím kamenného obkladu zhodnotíte svoji nemovitost a zvýšíte její životnost.Žádný jiný materiál neodolá povětrnostním vlivům více než kámen.

 

Individuální přístup!

Společnost SiluSTONE si svých zákazníků cení, a proto je pro všechny připraven individuální přístup, jehož cílem je maximálně spokojený zákazník. Odborníci ze SiluSTONE nabízí především kvalitní poradenství a nejen to. Pokud budete mít zájem, je možné si domluvit přímo schůzku se specialistou u vás doma. Proškolení technici vám poradí, kam by bylo možné umělý kámen použít, v jakém stylu a odpoví zkrátka na všechny vaše otázky. Toto poradenství je navíc zcela zdarma a zcela nezávazné.

Bonusy navíc

U SiluSTONE je pro každého připraveno ještě několik dalších bonusů. Prvním z nich je doprava materiálu zcela zdarma! Příjemným bonusem je i dlouhá záruka v trvání 10 let a extrémně krátká dodací doba – objednané zboží můžete mít doma již za 48hodin. Těžko budete hledat lepší nabídku!

Objevte kouzlo kamene.

Odborníky ze SiluSTONE můžete kontaktovat na www.silustone.cz 

 


Související příspěvky

ATMOS – zplynování uhlí a dřeva

redakce

SAUNA A SOLNÁ TERAPIE

redakce

Profi montáž zábradlí za pár minut s Alzabradli.cz

redakce

1 komentář

Kateřina Fárková 19. 3. 2017 at 22:53

Dobrý den,
ráda bych znala cenu Corianu nebo jiného umělého kamene u pracovní desky tvaru U, šířka 60cm, vnější délky jsou 180cm, 240cm, 180cm.
Tloušťka 4cm nebo kolik doporučujete?
A ještě příp. naceňte plochu z Corianu za kuchyňskou deskou 240×50 cm.
Součástí práce by byl otvor pro dřez a otvor pro indukční desku.
Kámen světlé barvy.
Děkuji za Vaši odpověď, s pozdravem
Mgr. Kateřina Fárková

Diskuze je uzavřena.