Search

Trendy pro venkovní dlažby na rok 2018

Současný styl života se obrací především k ekologii, a ani exteriérové dlažby nejsou v tomto ohledu výjimkou. Ve hře je maximální užitnost kombinovaná s co nejpřirozenějším vzhledem. Zatravňovací dlažby však do této rovnice přidávají další důležitou proměnnou, kterou je v poslední době tolik diskutované šetrné hospodaření s vodou.

Postarají se o pevný podklad a zároveň nepřipraví vaši zahradu o její přívětivou zelenou tvář. Není třeba se obávat nerovného povrchu, který by mohl dělat potíže lidem se sníženou pohyblivostí nebo dámám s vysokými podpatky. Novinky podzimní sezóny od společnost BEST, a.s. – zatravňovací dlažby BEST – AKVALINES a BEST – AKVABELIS si s obojím snadno poradí.

 

Originální vzhled i využití do každé zahrady

Nemají totiž vzhled klasických perforovaných ploch, ale pokládají se vedle sebe do esteticky vyhlížejících řad, mezi nimiž bujně prorůstá svěže zelený travní koberec. Díky tomuto se skvěle hodí na pochozí i pojezdové plochy a snáze se harmonicky začlení do stávajícího vybavení dvora či zahrady. Už žádné násilné přechody nebo lehce zanedbaný vzhled, tak typický po starší zatravňovací dlažbu tradičního vzhledu!

Spáry o šířce 30 mm jsou přesně vymezeny distančními nálisky, takže snadno docílíte profesionálního vzhledu i při pokládce realizované vlastními silami. Do vzniklých mezer je poté možné nasypat substrát s travními semeny nebo je lokálně vyplnit přírodním štěrkem. Záleží jen na vás, které variantě dáte přednost.

Sjednoťte vzhled své zahrady

Zatravňovací dlažbu BEST – AKVALINES a BEST – AKVABELIS můžete perfektně sladit s chodníkem nebo dlážděnou terasou díky produktovým řadám BEST – BELEZA a BEST – BELLISIMA. Barevné provedení je velmi široké a nově jsou navíc tyto produkty k dostání i se speciální povrchovou úpravou zušlechtěnou hedvábným lakem a ošetřenou silným UV zářením.

Tento typ dlažby tak bez potíží odolá i náročným venkovním podmínkám a k ošetření mu stačí čistá voda nebo saponát. Zjistěte více o možnostech moderní zatravňovací dlažby na stránkách Best.info a nechte se inspirovat širokým výběrem produktů za velmi příjemné ceny!
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *