DŮM

Teplená čerpadla Panasonic Aqurea – rozdíl na první pohled

O teplených čerpadlech, jejich výhodách a možnostech použití už bylo napsáno a řečeno mnohé. Výsledek je jediný – teplená čerpadla se 100% vyplatí. Které ale více? Slyšeli jste už o teplených čerpadlech Panasonic Aqurea?

 

Maximální výkon

Teplená čerpadla Panasonic Aquarea se vyznačují především precizním zpracováním a maximálním výkonem. Jak napovídá název, Panasonic Aquarea je teplené čerpadlo pracující na principu vzduch – voda. Teplená čerpadla tohoto typu je tedy možné využít jak pro vytápění, tak i k ohřevu teplé užitkové vody.

Model Split

Teplená čerpadla Panasonic Aquarea jsou dodávána ve dvou modelech. Prvním – častějším je model Split. Jedná se o dělený systém tepleného čerpadla, který se skládá z venkovní jednotky, která je propojena pomocí chladivového potrubí s vnitřní jednotkou (Hydroboxem). K hydroboxu může být připojen také zásobník teplé užitkové vody (boiler pro ohřev TUV). Hydrobox je vybaven kompletní regulací a ovládáním včetně možnosti nastavení ekvitermní křivky. Díky tomu se tento typ čerpadel vyznačuje maximálním výkonem a dlouhou životností.

Model Monosplit

Teplená čerpadla Panasonic Aquarea jsou také k dostání v kompaktní modelovém provedení Monosplit, které je ovšem méně časté. Tento typ tepelného čerpadla se skládá pouze z venkovní jednotky, ze které už vystupuje rovnou teplá voda pro vytápění.

Díky precizní konstrukci jsou teplená čerpadla Panasonic Aquarea  vhodná nejen pro podlahové vytápění, ale i pro radiátory.

Více se dozvíte na www.aquarea.cz

Související příspěvky

Sháníte interiérové dveře? Teď se jejich nákup vyplatí!

redakce

Jak je to s historií mobilních domů, které jsou v současnosti tak populární?

redakce

Foukaná izolace není jen pro pasivní dům

redakce