DŮM

Tepelná čerpadla vzduch/voda jsou ideálním řešením nejen pro vytápění, ale i pro ohřev teplé vody ve Vašem domě

Pokud chcete razantně snížit své náklady v rodinném domě na vytápění a ohřev teplé vody, pak Vám doporučujeme začít přemýšlet o instalaci tepelného čerpadla. Tepelná čerpadla dokáží značně snížit náklady na vytápění a ohřev teplé vody až o několik desítek procent, a výrazně Vám tak ušetří nemalé částky na měsíčních výdajích za domácnost. Různých výrobců a typů tepelných čerpadel na našem trhu najdete hned několik. Vybírat můžete např. z tepelných čerpadel země/voda, voda/voda, ale nejčastější volbou se nyní stávají tepelná čerpadla vzduch/voda, která odebírají tepelnou energii z okolního vzduchu. Mezi nejúspěšnější tepelná čerpadla vzduch/voda na trhu se řadí Zubadan Inverter – New Generation, který je ideálním řešením pro většinu rodinných domů.

 

 

Tepelná čerpadla od Mitsubishi Electric jsou nyní technicky nejvyspělejší tepelná čerpadla na trhu

Již více než 85 let patří Mitsubishi Electric mezi nejvýznamnější výrobce tepelných čerpadel na světě. Vychází tak z dlouholeté praxe, zkušeností a neustálých technologických inovací. Za jednu z nejvíce inovativních technologií na trhu v sortimentu tepelných čerpadel dostalo Mitsubishi Electric nejprestižnější ocenění JSRAE Technology Award. Jednalo se o patentovanou technologii přímého vstřikování chladiva pod hlavu kompresoru s názvem Zubadan. Od toho názvu byl také odvozen celý název řady tepelných čerpadel. Pomocí této technologie a jejího vylepšování se postupně stávají právě tepelná čerpadla od výrobce Mitsubishi Electric jedny z nejprodávanějších na trhu. Díky těmto jedinečným technologiím, které stále ve větší míře využívají i ostatní výrobci na trhu, je tento sortiment s tepelnými čerpadly neustále na vzestupu a jejich využití v praxi stále roste.

 

 

Špičkové technické parametry tepelných čerpadel vzduch/voda od výrobce Mitsubishi Electric

Tepelná čerpadla od Mitsubishi Electric jsou výjimečná zvláště svojí spolehlivostí a špičkovými technickými parametry. Díky tomu jsou momentálně nejprodávanějšími tepelnými čerpadly vzduch/voda na trhu. Mitsubishi Electric v současnosti nabízí celkem dvě řady tepelných čerpadel vzduch/voda s názvem Power Inverter – New Generation a technologicky zatím nejvyspělejší tepelná čerpadla na trhu s názvem Zubadan Inverter – New Generation. Podle ErP (Energy related Product) dosahují tato tepelná čerpadla energetické třídy A+/A++. Topný faktor (COP) dosahují hodnoty až 4,8 při podmínkách A7/W35 (podle DIN EN 14 511).

 

Související příspěvky

Kde a jak hledat, když chcete kvalitní krbová kamna nebo vložky do krbů?

redakce

Vyzkoušejte si markýzu bez rizika díky FAKRO!

redakce

Profesionální hydroizolace od Hizol

redakce