DŮM

TAURIS plus, s.r.o. dokáže odvětrat každý váš prostor

Firma TAURIS plus, s.r.o. je na našem trhu v oblasti odvětrávání velmi váženou společností. Soustředí se totiž na odvětrávání prostor pomocí vysoce kvalitních ventilačních turbín, které se instalují na střechu. Bez pomoci energií dokáží zajistit výměnu starého vzduchu za nový a bránit vzniku plísní, hub a pachů. Prodej je soustředěn na ventilační turbíny VIV a Lomanco.

 

Kam jsou vhodné turbíny Lomanco?

Ventilační turbíny Lomanco jsou vyrobeny až v USA. Tam se využívají již více než 65 let k odvětrávání bytových i nebytových prostor všeho druhu. Na našem trhu se pohybují asi 10 let a největší využití prozatím nachází při odvětrávání šachet panelových domů. Pro svůj chod nepotřebují žádnou elektrickou energii. Turbíny Lomanco pracují na principu proudění vzduchu, který otáčí lopatkami. Důmyslně navrhnuté lopatky vytváří svou rotací podtlak, který odsává vzduch pod turbínou. Tedy z místa nebo místnosti, kterou chceme odvětrat.

 

Kam jsou vhodné turbíny VIV?

Narozdíl od ventilačních turbín Lomanco, jsou ventilační turbíny VIV ryze českým výrobkem. Svou kvalitou ovšem nijak nezaostávají. K výrobě turbín VIV se využívají nejmodernější technologie a kvalitní materiály. Na našem trhu jsou známy od 20. a 30. let minulého století, kdy se používaly především na vojenské objekty, střechy kostelů, železniční vagony, pekařská a chladírenská auta. Tehdy byly známější spíše pod pojmem rotační hlavice. Dnešní moderní ventilační turbíny VIV jsou vhodné k využití na rodinných domech, panelových domech i na různých druzích komerčních a nebytových prostor.

 

Kompletní nabídku ventilačních turbín najdete na www.taurisplus.cz.

Související příspěvky

Pořídit si k domu čističku odpadních vod není tak jednoduché

redakce

Rodinné domy na kraji Prahy mohou být opravdu honosné

redakce

Jak v rodinném domě i v létě udržet příjemné klima? Izolací!

redakce