DŮM

Svítidla do interiéru a exteriéru musí mít styl

Výběr svítidel do domu není vůbec snadný, protože každý má jiný vkus. Někomu se líbí LED světelné zdroje, jiný miluje stropní modely a elegantní lampy. Jedno je však jisté, každá místnost v domě má svůj příběh. Do kuchyně se jistě nehodí honosně zdobený lustr a do obývacího pokoje obyčejné produkty bez nápadu. Samozřejmě není možné opominout také svítidla určená pro okolí domu a na zahradu, jako jsou pohybové senzory čili infraspínače a orientační noční svícení.

 

Na teplo domova si pěkně posviťte

Jednotlivé pokoje domu si vybavujeme pěkným nábytkem, doplňky a dekoracemi. Vše závisí na vkusu a životním stylu majitele. Starší generace se přiklánějí ke klasickému duchu, mladší lidé nepohrdnou extravagantními kousky. To platí také pro  interiérové osvětlení . V dnešní době lze pořídit rozličné modely, které jsou elegantní a úsporné. Kuchyňská svítidla jsou řešena jinak než produkty do obývacího pokoje, pracovny a dětského pokojíčku. Zboží určené do kuchyně je většinou praktické a má za úkol dokonale osvětlit pracovní prostor. To je důležité také pro podhledové modely. Stropním výrobkům se nemůže odepřít široké využití. Stolní lampičky padnou jako ulité do pracoven, kanceláří a dětských pokojů. Stojací lampy mají své kouzlo i s úspornými LED žárovkami. V tomto ohledu vás osloví nízká spotřeba LED žárovek.

 

LED svítidla – úspora i elegance

Není možné pochybovat o tom, že jsou  LED svítidla  moderní a nadčasová. Mají super výkon a především nízkou spotřebu. Jejich svítivost je až desetkrát vyšší než u obyčejného osvětlení. Určitě zaujme i jejich dlouhá životnost a odolnost proti nárazům a mechanickému poškození. LED modely jsou vhodné pro interiéry i exteriéry. Ať už se jedná o nábytkové, podhledové, přisazené, průmyslové, stropní anebo venkovní produkty, nikdy se nezklamete.

 

Pohybové senzory – infraspínače

V poslední době je velký zájem o pohybové senzory, které nabízejí značnou úsporu energie. Své využití si našly v domácnostech i ve veřejných prostorách, jako jsou šatny, chodby i toalety. Nejvíce jejich pomoc oceníte u příjezdové cesty, ve sklepě a v garáži. Pohybové senzory se pyšní velkou odolností vůči prachu a vlhkosti. Samozřejmě lze počítat s individuální regulací času a detekcí pohybu. A co je na pohybových senzorech nejlepší? Instalace je snadná a rychlá.

 

Kde nakoupit kvalitní zboží?

Nákup svítidel nemusí být skličující. Stačí se podívat na internetové stránky osvědčeného prodejce PS – Světelné zdroje. V rozsáhlé nabídce e-shopu naleznete interiérové, vánoční, průmyslové, orientační noční a  venkovní osvětlení , ale také LED světelné zdroje, pásky a svítidla. Pokud hledáte svítidla pro veřejné osvětlení, doplňky a příslušenství, autožárovky, výbojky či pohybové senzory, jste na správné adrese.

Související příspěvky

Dřevěná okna nejsou out!

redakce

Velké rodinné domy nemusí být pouze na vesnicích, ale i v Praze

redakce

Nový prospekt k foukané celulózové izolaci

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.