DŮM

Stylový dřevěný nábytek z masivu

Dřevo je materiál, který nikdy nezklame. Dřevěný nábytek dodá každému interiéru styl a atmosféru. Vyberte si ten pravý nábytek pro váš domov.

 

 

Na jednom místě

Široký výběr kvalitního dřeveného nábytku na jednom místě najdete v internetovém obchodě Dřevěný-nábytek.cz společnosti UNIS-N. Pro pohodlný nákup je tu pro vás připravena řada přehledných kategorií, ve kterých si svůj nábytek vyberte snadno a rychle bez toho, aniž byste museli běhat po obchodech.

   

Krása z masivu

V první řadě zde naleznete opravdu široký výběr v kategorii nábytek z masivu. Celodřevěný nábytek z masivu od UNIS-N vdechne vašemu interiéru neopakovatelné kouzlo přírody. Čeká tu na vás nábytek s originálním designem a s kvalitní povrchovou úpravou přírodními vosky, který zaručuje příjemné, teplé, zdravé a pryskyřicí provoněné bydlení! V nabídce jsou dřevěné postele, šatníky, stolky, dřevěná zrcadla, knihovny, jídelní soupravy, kuchyně, truhly a mnohem více kvalitního nábytku z masivu.

Na vaši žádost vám odborníci z UNIS-N zhotoví i nábytek na míru!

Matrace, rošty i kuchyňské linky

V nabídce společnosti UNIS-N naleznete i řadu dalších produktů. Připraveny jsou vysoce kvalitní matrace a rošty od českých výrobců. Navíc pozor, v současné době probíhá například jedinečná akce 1 + 1 zdarma na matraci ALENKA a řada dalších. V kategorii kuchyně si můžete vybírat z nádherných kuchyní z dubu, borovice či smrku od českého výrobce. Využít můžete i službu na výrobu kuchyňské linky na míru z masivu.

Doplňky i přípravky na údržbu

Široký sortiment společnosti UNIS-N tvoří i zajímavé bytové doplňky, u kterých opět figuruje dřevo. V nabídce jsou například jedinečné dřevěné stojany na víno, misky a tácy nebo šatní ramínka a poličky. V e-shopu naleznete i originální holandské dřeváky, které jsou praktické na nošení, protože jsou zdravé. Dřeváky také můžete věnovat jako originální dárek. UNIS-N myslí i na údržbu dřeva, proto si zde můžete zakoupit i špičkové přírodní vosky a oleje OsmoColor.

Objevte krásu dřeva. Kompletní nabídka na www.dreveny-nabytek.cz.


Související příspěvky

Jaké schody se hodí pro vstup na půdu?

redakce

Krbová kamna: dostupný luxus v oblasti vytápění

redakce

Stylová dlažba CSB – ALTO jedině od CS-BETON s.r.o.

redakce