DŮM

Stropní chlazení přináší řešení nejen pro období letních veder

Není nic příjemnějšího, než vstoupit do příjemně vychlazeného prostoru, když je léto v plném proudu a venkovní teploty dosahují až 30 °C. Pořiďte si stropní chlazení umožňující vytvoření optimálního tepelného komfortu v místnostech bez nároků na vysokou distribuci vzduchu. Díky stropnímu chlazení se Vám v letním období bude lépe spát a pocítíte menší únavu.

Přirozené chlazení místnosti bez průvanu a šíření alergenů

Stropní chlazení přináší velmi čisté řešení chlazení místností. Na rozdíl od klasické klimatizace nevíří vzduch ani alergeny, které se běžně ve vzduchu pohybují. Tento systém chlazení se tedy dá považovat za zdravotně nezávadný. K nesmírným výhodám tohoto chladícího systému patří menší nároky na rozvody vzduchu, příznivé hlukové aspekty, absence nebezpečí vzniku průvanu, samoregulovatelnost systému a v neposlední řadě možnost využít i pro vytápění.

Chlazení a vytápění v jednom

Geniální Aquatherm od společnosti  AEROFLEX, a.s. nabízí plošný systém vytápění a chlazení v jednom. Velkoplošný systém tak pokryje veškeré požadavky na tepelný komfort v domácnosti v létě i v zimě s využitím maximálního potenciálu tepelného čerpadla. Díky této metodě probíhá stropní chlazení nebo vytápění podle aktuální potřeby a k řízení teploty dochází s pomocí automatického přepínání ze stropního chlazení na vytápění. Jeho montáž Vám ušetří nejen spoustu prostoru, ale i nákladů na provoz domácnosti.

Variabilní instalace stropního chlazení

Stropní chlazení je vyráběno v několika konstrukčních provedeních, která jsou přizpůsobena různým stropním konstrukcím, pod které se systém instaluje. Výhodou instalace stropního chlazení je, že systém je úplně neviditelný. Prostor, který byste obětovali nevzhledným radiátorům nebo klimatizaci tak může zdobit nábytek, dekorace nebo obrazy.

Související příspěvky

OVERFACE – extra moderní řešení pro stylový interiér

redakce

Jaké využití má beton v interiéru?

redakce

Jedinečnost a exotický styl stvořený profesionálem

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.