DŮM

STOVE – efektivní novinka ve světě peletových kamen

Krbová kamna na pelety jsou krásným ale především i efektivním doplňkem mnoha domácností. Že se peletová kamna nemění a všechna jsou stejná? Není to pravda. Na český trh nyní přišla novinka v podobě krbových kamen STOVE. Co jsou zač?

Maximální výkon a mnoho praktických vychytávek

Nová krbová kamna STOVE jsou důkazem toho, že si konečně někdo všiml potřeb a požadavků zákazníků. Jaká tedy jsou nová krbová kamna od STOVE? Novinek je tu hned několik. V první řadě je nutné zmínit, že krbová kamna jsou určená na topení prostřednictvím pelet – přikládání je tak jednoduché a teplo maximální. Díky tomu mohou peletová kamna ušetřit až 50% v porovnání s klasickým plynovým vytápěním.

Špičková konstrukce

Krbová kamna na pelety STOVE se pyšní vysoce funkční konstrukcí s moderním designem. Nová konstrukce kamen umožňuje využít celou spalovací komoru jako teplený výměník – výsledkem toho je maximální výkon, kterého jiná kamna nebo krb dosahují jen velmi těžko. Efektivitu kamen STOVE zvyšuje i trubkový výměník, který zajišťuje vyšší účinnost přenosu tepla. Ve spalovací komoře interiérového kotle na pelety navíc dochází k sekundárnímu hoření a tak i účinnějšímu spalování pelet. Změnou prošlo i sklo – pro větší požitek z krásy ohně je použita technologie, která zajišťuje, že se kolem skla přisává vzduch pro oplach, aby bylo sklo déle čisté.

Revoluční dálkové ovládání

Krbová kamna STOVE mají ještě několik dalších novinek. Pro jejich snadné ovládání slouží multifunkční dálkové ovládání s novým designem a LCD displejem, které například umožňuje i týdenní programování peletových kamen. S novou elektronikou také můžete kamna na pelety jednoduše zapálit na dálku a to například pomocí mobilního telefonu!

   

 

 

Čištění je hračka

Čištění kamen nebo krby je odporné – to ale u peletových kamen STOVE neplatí. Kamna se totiž dají velmi jednoduše rozebrat a jejich čištění zvládnete za chvilku a to pouze s použitím vysavače! Snadný je i přístup ke komponentům pro údržbu a servis kamen.

Objevte kouzlo peletových kamen STOVE. Více najdete na www.ecoflame.cz.

Související příspěvky

Novostavba nebo rekonstrukce domu?

redakce

Revitalizace zábradlí jedině s Dastech.cz

redakce

Máte obavy z vysokých výdajů na vytápění, když už jste začali topit dříve?

redakce