DŮM

Stavoblock, já a manželka – max spokojenost

Znáte to, rodinný dům a manželka to je věčný boj. Moje manželka je tedy spíše než na práce v domě vysazená na práci na naší zahradě. Neustále něco buduje a samozřejmě do práce zapojuje i mě. Práce na zahradě je prostě nekonečná. Vrtání v hlíně a sázení kytiček není moje hobby, já se spíše věnuji grilování. Kdo by ho neměl rád.
 

Takže docela často pořádáme grilovačky pro naše známé a vůbec skoro celé léto bydlíme na zahradě. Manželka mě dlouho uháněla, abych jí udělal cestičky vůbec tu naši zahradu trochu dal do kupy. Tak jsem hledal a našel řešení pro nás oba. Narazil jsem na internetu na Stavoblock. Nejdřív jsem si říkal, že to nemůže být tak jednoduché, ale nedalo mi to a začal se o Stavoblock zajímat trochu víc a to bylo to nejlepší co jsem mohl udělat. Díky téhle vychytávce jsem se totiž na zahradě mohl vyřádit a nenásilně zapojit i manželku. Mým cílem bylo trochu tu naši zahradu zorganizovat – takže oddělit zahrádky s bylinkami, kytkami a tak od místa, kde máme posezení. Chtěl jsem, aby to vypadalo skvěle a to jsem taky udělal.

Světle šedá regular štípaná

Písková regular štípaná

Červenohnědá regular štípaná

Světle šedá regular hladká

Písková regular hladká

Červenohnědá regular hladká

Světle šedá regular broušená

Písková regular broušená

Červenohnědá regular broušená

Stavoblock je totiž systém, který umožňuje stavbu opěrných zídek nebo kaskád jednoduše a dost rychle. Takže jsem byl mile překvapen. Manželka si navíc taky přišla na své, protože si mohla vybrat barvu zídky, kterou chtěla. Takže takové dva v jednom. A výsledek? Za pár dní jsem bez námahy postavil opěrné zídky a kaskády a naše zahrada je teď fakt super. Nedávno si manželka ještě vzala do hlavy, že místo plotu chce zídku. Jdu do toho, protože se Stavoblockem to zvládnu rychle a vím, že spokojenost bude na všech stranách. Takže pánové, pokud chcete mít doma klid, tak vsaďte na Stavoblock.

Související příspěvky

Topná sezóna pomalu končí, zkontrolujte komíny

redakce

Opravdu kvalitní průmyslová čerpadla jedině od Evicomp

redakce

INTERIÉR V DETAILU VYPÍNAČŮ

redakce