DŮM

Splňte si váš sen o krásném, ale i úsporném bydlení!

Toužíte po vlastním rodinném domě, kde byste měli soukromí, krásnou zahradu a mohli zde užívat ty nejkrásnější volné chvíle? Je to možné! Bydlení na klíč je vhodnou variantou pro ty, kteří chtějí bydlet rychle. Jako bonus k rodinnému bydlení navíc získáte energeticky nenáročnou stavbu, která vám nebude sahat hluboko do peněženky. Jaké jsou výhody nízkoenergetického bydlení na klíč?

Nízkoenergetické domy splňují přísnější kritéria na spotřebu energie, než klasické rodinné domy. U dodavatelů rodinných domů na klíč si můžete vybrat z jejich katalogu hned několik desítek až stovek typů nízkoenergetických domů na klíč, a to jak patrové rodinné domy, tak i bungalovy. V současné době jsou ze sekce nízkoenergetických domů velmi oblíbené také dřevostavby, pasivní domy nebo domy s nulovou energetickou potřebou, které jsou finančně velmi dobře snesitelné.

Nízkoenergetické domy nabízí vytříbený design a maximální estetický dojem. Často využívají prvky dřeva, které působí velmi jemně a jsou příjemné na dotek. Váš dům se bude krásně vyjímat v přírodě, kde si můžete užít společný čas na zahradě či terase s vaší rodinou. Typ rodinného domu bungalov pak navíc nabízí možnost propojit interiér s externí částí domu díky velkým francouzským oknům, která vám váš obývací pokoj prodlouží až na terasu.

Nízkoenergetické domy s prvky dřeva dokáží udržet velké množství tepla a svým obyvatelům nabízí výhodné tepelně izolační vlastnosti. Za vytápění tak zaplatíte okolo 2 – 3 tisíc měsíčně a to i během zimních měsíců, kdy můžete chodit bosí po podlaze i když nemáte podlahové vytápění. Tento typ domů se většinou svými okny situuje na jih, díky čemuž se velmi rychle vyhřeje slunečními paprsky, které vám uspoří další peníze.

Nízké pořizovací náklady, krátká doba výstavby a ekologické i designové řešení bydlení. To vše vám nabízí nízkoenergetické domy na klíč!

Související příspěvky

Mimořádné slevy jen do konce roku!

redakce

Komínové systémy doplňte komínovou stříškou. Neprohloupíte!

redakce

Zářivé dřevěné podlahy Kährs Shine s extra vysokým leskem nově v nabídce firmy Kratochvíl parket profi

redakce