DŮM

Špičková dlažba CSB – FLABELLLO od CS-BETON s.r.o.

Společnost CS-BETON s.r.o. patří ke špičkovým výrobcům betonových dlažeb v České republice. V nabídce nyní můžete nalézt i jedinečnou dlažbu s názvem CSB -FLABELLO.

CSB  – FLABELLLO je originál

Dlažba CSB -FLABELLO je originálem díky nevšednímu tvaru. Dlažba CSB -FLABELLO se skládá ze čtverců, obdélníků a velkých a malých klínů. Díky tomu je možné skládat z dílů různé kompozice jako jsou oblouky, kruhy nebo dokonce vějíře. Díky těmto vlastnostem se dlažba CSB -FLABELLO hodí především pro historická centra měst, k objektům s historizující architekturou a luxusním objektům a plochám.

Stačí si jen vybrat

Dlažba CSB -FLABELLO je k dostání v několika barevných provedeních. Vybrat si můžete černou, bílou, červenou, modrou, okrovou a jiné. Dlažba CSB -FLABELLO je k dostání také v různých druzích povrchových úprav. Zvolit si můžete například stále více oblíbený povrch brokovaný EXCELLENT, který  patří mezi nadstandardní povrchové úpravy. Dlažbu si můžete objednat i v barevném provedení COLORMIX a vytvořit tak na zemi zajímavé barevné obrazce. Pozor, při pokládce dlažby v barevném provedení COLORMIX je nutné odebírat a kombinovat dlažební kameny z více palet současně a pokládat je zcela náhodně. Tímto způsobem je dosaženo dokonalé barevné kombinace v celé zpevněné ploše.

 

Kvalita za rozumnou cenu

Dlažbu CSB -FLABELLO můžete pořídit již za 379 Kč/m2 . Více informací o dlažbě CSB -FLABELLO a o dalších výrobcích CS-BETON s.r.o. naleznete na www.csbeton.cz .

www.csbeton.cz

Související příspěvky

Instalace teplených čerpadel nezná překážky

redakce

Jak docílit zvukové pohody v interiéru?

redakce

Zamilujte si styl francouzské Provence díky originálnímu nábytku

redakce