DŮM

Solární systémy Kropf – jako slunečnice každým dnem, otáčí se za sluncem

Slunce. Nádherná, zlatá koule, která má dost zářivých paprsků a tepla pro každého z nás. Je stále s námi. Slunce nám dá za dva a půl dne tolik energie, co my lidstvo spotřebujeme za rok. Vychází každý den a bude ještě pár tisíc let vycházet! Když mu hledíme do tváře, nevidíme svůj stín a ani negativní stopu na životním prostředí. Jeho zář je životodárná.

Obilí, jahody, med i víno jsou krásné plody slunce. Pokud je jíme, předáváme tělu tuto energii. Slunce má sílu svými paprsky vytáhnout z nás nemoci a vrátit nám optimismus. Jeho síla je dar, který nám dává. Přijímáme ho se samozřejmostí, ale umíme si ho i vážit?

Začněme každý s hodnocením sám u sebe. Každý udělejme první krok k zachování slunce a přírody. Může to být právě ten, aby naše děti nemusely dýchat nedýchatelný vzduch. Proto jsou tu stále nové solární technologie, které umožňují vytápění bez negativních vlivů na ovzduší.

Přijďte se k nám www.solartechnik-kropf.cz inspirovat, poradit a my vám pomůžeme udělat právě ten důležitý PRVNÍ KROK k využití sluneční energie. Ať se z jeho paprsků těší i naše děti, děti našich dětí a všechny další pokolení.

Ideálním řešení je pořídit si „pasivní dům“, kterému je vlastní minimální spotřeba energií na jeho provoz. Pořízení ale ve většině případů znamená výstavbu nového domu. Je jasné, že ze staršího a starého domu, pasivní dům lze udělat jen s velkým úsilím a velkými vstupními náklady. Ale dům „nízkoenergetický“, to už je řešení pro většinu vlastníků domů. Jsou-li úpravy a rekonstrukce domu vhodně navrženy a počítají se solárním systémem na střeše domu, náklady na provoz domu mohou být nulové.  Nebo navíc majitel ještě vylepí rozpočet na provoz domu ziskem z prodeje elektřiny, protože její výroba přesáhne její spotřebu.

 

„…Tak jako slunečnice každým dnem, otáčí se za sluncem,…“ U nás vám rádi poradíme www.solartechnik-kropf.cz , jak slunce a jeho energii využít co nejlépe. Jak být jako ta slunečnice.

 

 

 

 

Solární technika Kropf s.r.o.

Klášterní 141C

363 01 OSTROV

Tel.: 353 844 347

Gsm: 608 306 909

info@solartechnik-kropf.czSouvisející příspěvky

Jaká okna jsou v současnosti na trhu?

redakce

Pořídili jsme fotovoltaiku

redakce

Vyberte si vhodné čerpadlo pro svou domácnost

redakce