Search

Skleněné zábradlí z bezpečnostního hlediska

Při hledání optimálního materiálu ke zhotovení kvalitního zábradlí nejčastěji saháme po kovu, dřevu a plastu. Při tom se ve zdánlivém ústranní nachází ještě další ze zajímavých materiálů a tím je sklo. Skleněné zábradlí je z estetického pohledu mnohem designovějším prvkem. Propůjčuje danému prostoru čisté linie a navíc je i maximálně bezpečné, jelikož se nyní nebavíme o klasickém křehkém sklu, které by nevydrželo ani mírnou mechanickou námahu. Sklo se v dnešní době vyrábí moderními technologickými postupy, které mu zaručují naprosto perfektní vlastnosti. Díky tomu je maximálně pevné a nepodléhá riziku rozbití. Tedy za předpokladu, že si necháte skleněné zábradlí zhotovit u kvalitní společnosti.

 

Odborníkem na skleněné zábradlí je společnost Equipe

Společnost Equipe jednoznačně patří mezi lídry na českém trhu v poskytování služeb okolo výstavby a projektování skleněného zábradlí. Pracuje s nejnovějšími technologiemi a dokáže vám navrhnout ta nejlepší řešení pro váš dům i firmu. Skleněné zábradlí od této společnosti rozhodně splňuje veškeré navýšené nároky na design a bezpečnost s dlouholetou zárukou spokojenosti. Výplň takového zábradlí pak tvoří kalené lepené sklo s vysokým stupněm odolnosti. Mimo jiné získáte přístup k unikátnímu řešení, které bude korespondovat s vaší představou. Nejde o žádný katalogový výběr přednastavených projektů. Každý klient má v této společnosti své pevné místo.

3 tipy skleněného zábradlí

Skleněné zábradlí dělíme podle typologie vlastností a způsobu použití na tři základní segmenty. Buď se můžete rozhodnout pro schodišťové zábradlí, podestové zábradlí nebo pro balkónové zábradlí. Všechny typy jsou vyráběné s maximálním ohledem na bezpečnost a kvalitu provedení. Pro více informací navštivte webové stránky poskytovatele na internetové adrese http://www.equipe.cz/.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *