DŮM

Sháníte nový plot? Vsaďte na PLOTY B&V s.r.o.

Žádný rodinný dům se neobejde bez kvalitního plotu. Pokud právě uvažujete o jeho koupi, potom by vás měla zajímat nabídka společnosti PLOTY B&V s.r.o. Nabízí totiž ploty v mnoha různých provedeních i zajímavých designech…

Ploty z různých materiálů vždy ve špičkové kvalitě

Společnost PLOTY B&V s.r.o. nabízí kvalitní ploty hned v několika provedeních. V jejich nabídce najdete kovové, dřevěné ale i stále více oblíbené plastové ploty. Všechny charakterizuje extrémně dlouhá životnost ale také zajímavý a moderní design, který je v současné době nezbytný a žádaný.

Klasické dřevěné i kovové ploty zaručeně zaujmou

PLOTY B&V s.r.o. nabízí kovové ploty hned v několika barevných provedeních a konstrukčních typech, takže si zaručeně vyberete. Pro výrobu dřevěných plotů používají

modřín, sibiřský modřín nebo tepelně upravenou borovici (thermowood). Díky použití právě těchto dřevin se ploty mohou pochlubit vynikající přirozenou odolností proti hmyzu a dřevokazným houbám. Pokud máte raději kovové ploty, potom se můžete těšit na velmi širokou nabídku. PLOTY B&V s.r.o. nabízí kovové ploty v mnoha designově atraktivních provedeních. Výhodou kovových plotů je především jejich bezúdržbovost. V nabídce najdete kovové ploty určené pro obytnou, občanskou, firemní i průmyslovou zástavbu.

Plastové ploty jsou IN

Plastové ploty zažívají v současné době velký boom. Oblíbenost plastových plotů pramení především z jejich skvělých vlastností ale i zajímavého designu. PLOTY B&V s.r.o.nabízí plastové ploty vyrobené z extrémně odolného materiálu Everwood – právě díky tomuto materiálu se ploty nekroutí, nehnijí, nejsou nasákavé, odolávají nepříznivému počasí a co víc – nemusí se natírat! Jsou tak skvělým řešením pro každého, kdo chce mít krásný plot a nechce se o něho starat.

Přehled modelů:

BONA                                                                                 TELZ

NICE                                                                                    NICE PLUS

COUNTRY                                                                          COUNTRY PLUS

Kompletní nabídku najdete na www.plotybohumin.cz

Související příspěvky

U paty golfového resortu ALBATROS stojí moderní dřevostavba s vůní rakouského dřeva

redakce

Jaké schody se hodí pro vstup na půdu?

redakce

Rekonstruujte v pohodě a klidu bez větší námahy!

redakce