DŮM

Sháníte interiérové dveře? Teď se jejich nákup vyplatí!

Chcete změnit váš interiér a hledáte nové dveře? Hledáte originalitu a skvělý vzhled? Pokud ano, začněte jednat právě teď. Po novém roce by se vám nákup mohl znatelně prodražit!

Od ledna bude nákup dražší
Od 1. ledna 2012 se totiž na zakázky dveří s montáží (které vyhovují podmínce snížené sazby DPH) nebude už vztahovat sazba 10%, ale nově na ně bude platit sazba 14%. V praxi to znamená, že pokud si zboží objednáte ještě letos, ze složené zálohy vám bude vyměřena daň pouze 10%! Pokud poté budete doplácet část platby až v roce 2012, z této části již budete platit 14% DPH. Proto začněte jednat!

Osobitý styl

Širokou nabídku interiérových dveří nabízí na českém trhu společnost CAG. Dveře od CAG se vyznačují především osobitostí. CAG totiž pracuje výhradně zakázkovým způsobem, takže většina výrobků se od začátku vyrábí pro konkrétního majitele a jedině tak může vypadat zcela podle jeho představ. U CAG se o svou zálohu nemusíte obávat, dokazuje to mnoho spokojených zákazníků.

     

Skvělé ceny

Již několik let drží CAG ceny výrobků na stejné výši, ačkoliv výrobní náklady průběžně stoupají. Změna ceníku bude patrně již brzy nevyhnutelná, takže pospěšte. Zatím však stále můžete v CAG nakupovat za jedinečné ceny.

Nezávazná nabídka

U CAG si svých zákazníků velmi váží, a proto pokud budete mít zájem, odborníci z CAG vám připraví nezávaznou a zcela bezplatnou cenovou nabídku  – bez nepříjemných pozdějších překvapení typu nečekaných příplatků a nutných víceprací. Dočkáte se také prvotřídního poradenství. V kterékoliv z 12ti vzorkoven CAG vám pracovníci rádi poradí s výběrem a cenovou nabídku připraví. Postarají se o vše potřebné – od zaměření až po dopravu a montáž vašich dveří.

Rozmanitá nabídka

V naší nabídce u CAG naleznete modely jak klasické, tak moderní. Stylová je například kolekce Inspirace 2011, která spočívá v naprosté individualitě, již vám umožní technologie digitálního tisku na sklo. CAG připravuje také další novinky v souladu s moderními
trendy a požadavky vás, zákazníků například od nového roku budete moci objednávat novou kolekci dekorů Reliéf, které se vyznačují dnes velmi moderní a žádanou hlubokou strukturou povrchu.


Budete-li mít jakékoliv přání či dotaz, neváhejte se odborníky z CAG obrátit.

Více na  www.novedvere.cz

Související příspěvky

Výprodeje finišují! Kupujte svítidla chytře, nyní sleva až -67%

redakce

Už žádné otlučené rohy

redakce

Jak vypadá nákup nábytku s poradenstvím na Forliveshop.cz!

redakce