DŮM

SEDACÍ SOUPRAVY NA ZAKÁZKU OD FY. PŠENČÍK

Nechat si vyrobit sedací soupravu, pohovku či postel na zakázku ve vysoké kvalitě české ruční práce za rozumné ceny je nesporně výhodou pro zákazníky. Samozřejmostí je zhotovení přesné velikosti, změna tvrdosti  výplní, volba barvy potahu z 1000 kusů vzorníků, možnost rozkládání na spaní, určení počtu křesel a taburetů také vždy dle volby kupujícího.

Pokud zákazník ještě nemá konkrétní představu co by chtěl, podívá se na naše stránky www.sedako.cz nebo www.sedacisoupravynazakazku.cz kde uvidí několik set fotografií zhotovených sedaček, pohovek, křesel, válend a postelí což mu pomůže při rozhodování, a poté navštíví náš obchod. Na našem obchodě SEDACÍ SOUPRAVY PŠENČÍK, Praha 9-Kbely poradíme s konkrétními detaily, například jak vybrat správnou látku z 1000 kusů našich i zahraničních potahů.

Dnešní moderní látky z nanovláken jsou vodou čistitelné, odstraníte krev, inkoust, víno a kečup pouze studenou vodou. Také šijeme kožené sedací soupravy z pravé hovězí kůže ve výběru 300 barev různých povrchových úprav jako například melír, hrubý a jemný povrch, broušená nebo patinová úprava. Nikdy nezaměňujeme umělou kůži za pravou, což by vedlo k praskání kůže po krátkém čase užívání. Poradíme s vhodností výplní vzhledem k vaší váze, můžete mít studené pěny různých stupňů tvrdosti, ocelové pružiny, gumové pružiny, lamely nebo žíně. Špatně zvolená výplň je po krátkém čase vysezená. Do válend a postelí nejčastěji dáváme zdravotní sendvičové matrace různých tvrdostí, které jsou mezi zákazníky velmi oblíbené a cenově u nás přijatelné. Bližší informace o cenách uvidíte na stránkách www.sedako.cz nebo  www.sedacisoupravypsencik.cz .

Výrobní lhůty se pohybují kolem 2 měsíců, záleží na náročnosti zakázky a daném čase, například kolem vánoc jsou delší. Záloha při sepsání konkrétní objednávky stačí ve výši 5.000,-Kč až 10.000,-Kč, zbytek peněz zákazník doplatí při převzetí hotového nábytku. Sedací soupravy dovážíme po celé české republice včetně montáže až do vašeho obývacího pokoje.

Sedací soupravy-Pšenčík
Mladoboleslavská 234
Praha 9-Kbely

www.sedacisoupravynazakazku.cz

Související příspěvky

Kvalitní dveře a zárubně za nejnižší ceny

redakce

Plánujete novou kuchyň – jaké máte možnosti?

redakce

Plastová okna? Lepší tepelná a zvuková izolace!

redakce

1 komentář

Rýmka 3. 11. 2014 at 18:23

Jé, přesně tuto sedačku mám – je Boží !!!!

Diskuze je uzavřena.