DŮM

Searchlight a Artemide přinášejí opravdové lahůdky do světa osvětlení

Již dávno neplatí, že osvětelní je jen praktickou součástí interiéru. V současné době se klade na typ a hlavně na design osvětlení obrovský důraz. Pokud i vám není jedno, jak vaše osvětlení vypadá, měly by vás zajímat nové designové lahůdky od výrobců Searchlight a Artemide. Nedávno totiž tito výrobci představili nové kolekce osvětlení, které překvapují detailností, extravagancí, elegancí a vysokou funkčností zároveň.

 

Luxusní světla s překvapivými detaily od Artemide

Artemide je italská značka, která se na výrobu svítidel specializuje již od roku 1959. Každý rok nabízí Artemide luxusní svítidla s osobitým designem. Firma se snaží jít tak trochu proti proudu a nabídnout milovníkům designu svítidla, která překvapí svým vzhledem a maximálně uspokojí svým výkonem. Designovou lahůdkou je Světlo Artemide Botanic Rain, které je určeno i k rozdělování prostoru. Díky tomuto svítidlu získá každý interiér super zajímavý design. Novinkou v sortimentu značky je i závěsné Svítidlo Artemide TRIFLUO s nadčasovým designem, které má i IR dálkový ovladač. Luxusní vzhled nabízí i závěsné svítidlo Artemide COPERNICO sospensione, které tvoří 384 kusů LED diod.

 

Značka Searchlight potěší rozmanitostí

Celou řadu designových lahůdek představila i anglická značka Searchlight, která byla založena v roce 1945 a řadí se mezi nejpopulárnější značky současné doby. Searchlight představuje například designové lampičky, které se hodí do obývacích pokojů nebo i luxusních kanceláří. Zajímavostí je Designová lampička Searchight 2716-6BC, která dostává jedinečný vzhled díky kombinaci materiálů černý chrom a křišťál.

 

Pořiďte si domů nadčasové osvětlení i vy. Vybrat si můžete na www.viposvetleni.cz

 

 

Související příspěvky

Samočisticí schopnost nano impregnačního nátěru oken

redakce

JAK čistit odpadní vodu EKOLOGICKY?

redakce

ASSO s.r.o.: „Prodáváme to, v čem žijeme!“

redakce