DŮM

Satjam rozšiřuje okapový systém Niagara

Společnost Satjam je na našem tru známá, jako jeden z nejvýznamnějších českých výrobců plechových střešních krytin. Nejen u nás si krytiny Satjam získávají velkou oblibu, ale uznávané jsou i v Evropě a ve světě. Satjam je známá kvalitou nabízených střešních krytin a jejich širokou nabídkou. V nabídce této společnosti ale můžeme kromě střešních krytin najít také další kategorie produktů, například okapové systémy. A právě okapový systém Niagara se Satjam rozhodl rozšířit o nové produkty.

 

Rozšíření komplexního systému

Okapový systém Satjam Niagara byl komplexním a uceleným systémem okapů, svodů a dalších prvků pro odvod vody ze střech. Je navržen pro snadnou instalaci a maximální efektivitu při využívání. Ocelové jádro je opatřeno povrchovou úpravou polyuretanovým lakem o tloušťce 50 μm a díky tomu dosahují okapové systémy nadstandardní odolnosti proti poškození i proti působení vnějších vlivů. O jaké produkty byl rozšířen tento ucelený a komplexní systém?

 

Větší žlaby i větší svody

Až doposud si zákazníci při výběru okapového systému Satjam Niagara mohli volit z nabídky žlabů a svodů ve dvou velikostech. Nabízené průměry žlabů byly 125 mm nebo 150 mm. Nyní k nim přibyla nově i velikost žlabu 200 mm. U svodů byly nabízené průměry 90 mm a 100 mm. Nově byla rozšířena i nabídka průměru svodů o velikost 120 mm. Toto rozšíření nabídky ocení především všechny typy staveb, které plánují nutnost odvodu většího množství vody z rozlehlých střech.

Rozšířením okapového systému novinky Satjam ještě nekončí

Satjam je známý výrobce střešních krytin, který se neustále snaží o inovace ve svém výrobním programu a také o neustálé rozšiřování nabídky produktů a služeb. Rozšíření okapového systému o nové rozměry není jedinou novinkou Satjam, se kterou se můžeme setkat. Nový produkt je nabízen i v oblasti maloformátových střešních krytin, kde byla vyvinuta krytina Satjam Trend. Nabídka je rozšířená také v kategorii povrchových úprav, kde nově přibyla úprava PUREXTM.

Kompletní nabídku společnosti Satjam najdete přímo na www.satjam.cz.

Související příspěvky

Když graffiti není umění, ale vandalství. Likvidace, odstraňování. „Čištění plísně Brno“

redakce

Flügger představuje novou kolekci tapet s názvem Nordic Home! Rozhodně stojí za to!

redakce

Lidická Alej nabízí jedinečné rodinné domy

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.