DŮM

S Baumitem Vás zima nezaskočí!

Zaskočil vás příchod zimy uprostřed rozdělané práce? Jestli si myslíte, že stavební sezóna s příchodem chladných dnů nadobro skončila, tak jste na omylu. Společnost Baumit, expert v oblasti fasádních systémů, malt a potěrů, nabízí celou řadu produktů, které velmi rychle schnou a to i za nízkých teplot. Seznamte se s těmi nejužitečnějšími.

Rychlé a nečekané střídání teplot zastihlo mnohé stavebníky doslova uprostřed rozdělané práce. Pokud chcete do nového roku vstoupit s čistým štítem a dokončit, co jste začali, vyhraďte si pár dní, kdy teploty nedosahují příliš hluboko pod bod mrazu, a pusťte se do finálních úprav. Baumit lepicí stěrka Speed je vhodná pro zateplovací systémy Baumit EPS a Baumit Mineral. Teplota při aplikaci stěrky musí být vyšší než +1 °C. Stěrka ale může být po 3-4 hodinách po aplikaci vystavena mrazu až -5 °C.

S Baumit urychlovačem, unikátní přísadou do omítek, výrazně zkrátíte dobu zasychání silikonové omítky Baumit a omítky Granopor i za nízkých teplot. Pracovat můžete, pokud se teplota vzduchu, podkladu a omítky během jejího zpracování a zrání pohybuje v rozmezí od 2 °C do 15 °C.

 

Dalším pomocníkem při práci v zimě je Baumit zdicí malta 50 W, 100 W. Tato vápenocementová zdicí malta třídy pevnosti M 5, M 10 může být použita ke zdění i za nízkých teplot a to až do -5 °C.

 


www.baumit.cz


Související příspěvky

Starým radiátorům odzvonilo, nastupují konvektory!

redakce

Je vaše podlaha dostatečně teplá?

redakce

Ozvučení rodinného domu a bytové jednotky

redakce