DŮM

Rodinné domy Štěrboholy nabídnou moderní bydlení v lukrativní lokalitě

Jen málokteré místo může nabídnout stylové a super moderní bydlení pro celou rodinu. Pokud patříte mezi náročné a toužíte bydlet v moderním domě na lukrativní lokalitě, měl by vás zajímat projekt Rodinné domy Štěrboholy. Realizuje ho renomovaná developerská společnost Finep a je opravdu na co se těšit!

 

K nastěhování již na jaře 2014

Projekt Rodinné domy Štěrboholy vzniká v atraktivní lokalitě Praha 10 – Štěrboholy a nachází se mezi Dolními Měcholupy a starší zástavbou Šterboholy. Rodinné domy vznikají v klidné části Prahy, která nabízí plnou občanskou vybavenost, dobrou dostupnost do centra a krásné prostředí plné zeleně a tak i celou řadu příležitostí ke sportovnímu vyžití pro všechny věkové skupiny. Díky tomu jsou rodinné domy Štěrboholy ideálním místem pro rodiny, které chtějí klid a chtějí zůstat ve spojení s ruchem velkoměsta. Projekt je nyní ve finální fázi. Do nových domů bude možné se nastěhovat na jaře 2014. K dispozici bude celkem 21 nových domů.

 

Domy nabídnou bydlení v nadčasovém duhu

Rodinné domy se mohou pochlubit promyšleními a moderně řešenými dispozicemi. Jsou to totiž domy o praktických dispozicích 4+kk a mají rozlohu od 118m2 až po 140m2, takže nabízí tak dostatek místa pro všechny členy rodiny. Každý dům má garáž pro jedno auto a jedno místo pro venkovní stání. Domy mají i zahradu a jistě potěší, že stěny jsou postaveny z tepelně izolačního zdiva, takže vlastníci ušetří náklady na vytápění. Domy mají kvalitní plastová okna, moderní interiérové dveře a v koupelně se nachází prvotřídní obklady RAKO i kvalitní sanitární technika. Podlaha v místnostech je pokryta vysoce odolnou plovoucí podlahou.

 

Více o projektu se dozvíte na rodinne-domy-sterboholy.cz

 

Související příspěvky

Nová dřevěná a dřevohliníková okna ze Slavony

redakce

Pořídit si k domu čističku odpadních vod není tak jednoduché

redakce

Vinylové podlahy – ideální pro vás i vaše domácí mazlíčky!

redakce