DŮM

Řešíte nová okna? Obraťte se na specialisty

Chystáte se realizovat novostavbu anebo rekonstruujete? Pak určitě narazíte na nezbytnost objednávky nových oken. V současné době nabízí jak okna, tak i dveře spousty firem. My se zaměříme na portfolio společnosti JIS okna. Ta poskytuje jak hliníková, tak plastová a dřevěná okna. Jaké jsou hlavní přednosti jednotlivých typů a proč je nakupovat právě u zmiňované firmy?

 

Spolehlivá plastová okna

Sázka na plastová okna představuje jakousi časem prověřenou klasiku. Firma vyrábí plastová okna z vysoce jakostních profilů Inoutic. Ty jsou doplněny o špičkové německé kování Siegenia-Aubi. Samozřejmostí jsou u těchto oken markantní tepelné úspory a výborná zvuková izolace. Na rušení klidu v interiéru můžete zapomenout.

 

Elegantní hliník zaujme

Výbornou volbou jsou také hliníková okna. Vyznačují se především luxusním vzhledem. Jsou také mechanicky odolná a maximálně pevná. Velkou výhodou hliníkových konstrukcí je i schopnost nést poměrně rozlehlé okenní tabule typu výloh, případně zimních zahrad.

 

Přírodní přirozené dřevo

Tíhnete-li k ryze ekologickým materiálům, není problém vybrat si dřevěná okna.

Mezi okny od společnosti JIS se setkáte s eurookny vyrobenými z tuzemského dřeva, které je speciálně mořené, a to i v místech jednotlivých spojů. Dřevo je doplněno zmíněným kováním německé provenience Siegenia-Aubi.

 

Specialisté nabízí pestré portfolio služeb

Mimo špičkových materiálů, které jsou používány třeba i na špaletová okna, nabízí společnost JIS okna ještě další výhodné služby. Typickým příkladem budiž přesné zaměření stavebních otvorů a kalkulace celkové ceny zdarma. Na úvod budete mít přesně spočítány celkové náklady, jež poté po realizaci následně zaplatíte. Samozřejmostí je i precizní montáž, v případě rekonstrukce šetrné odstranění starých okenních tabulí. Zapomenout nelze ani na servis, jenž je k dispozici první dva roky zcela zdarma.

Související příspěvky

Trápí vás orosená okna? Čí je to vina?

redakce

DO ŘADY!

redakce

Stavoblock, já a manželka – max spokojenost

redakce

Přidat komentář