DŮM

Rekonstruujte v pohodě a klidu bez větší námahy!

Rekonstrukce (ať už jakéhokoliv rozsahu) s sebou nese více starostí než radostí. Jste neustále ve stresu, jestli se vše povede, sháníte materiál, všude je neustále nepořádek a hluk..pokud to chcete změnit a rekonstrukci bytu si užít, můžete! Stačí když…

Odborná rekonstrukce bez problémů

Se obrátíte na odborníky a rekonstrukci necháte na nich! Vaší jedinou prací bude jen se těšit na výsledek.. Kde ale najdete někoho, kdo rekonstrukci provede? Odpověď zní – Svět interiérů s.r.o. Tato společnost se totiž orientuje na rekonstrukce malých i velkých rozsahů a jako přídavek nabízí svým zákazníkům zajímavé bonusy.

Kompletní servis

Rekonstrukce je se Světem interiérů s.r.o. hračka. Nejvíce práce budete mít v první fázi – nebojte se, není to nic těžkého, je to vlastně radost. Vaším úkolem totiž bude sdělit své představy architektovi, který vytvoří návrh. Vy si vyberete materiály – i dlažby nebo obklady- společnost je za vás sežene. Poté, co vše schválíte začnou samotné práce. Tady vy už ale pracovat nebudete. Můžete klidně sedět s rukama v klíně a těšit se na výsledek. Buďte si jistí, že budete spokojeni. Navíc Svět interiérů s.r.o. po rekonstrukci vše uklidí! Prostě dokonalost sama.

  

Nechte se hýčkat

Společnost Svět interiérů s.r.o. má pro vás kromě profesionální práce připraveno mnohem více. Na veškeré provedené práce poskytuje například záruku 50 měsíců a garantuje vám i pozáruční servis. Má připraven i věrnostní program, díky kterému můžete dostat zajímavou cenu při další zakázce – prostě paráda.

 

Rekonstruujte chytře. Více najdete na www.svetinterieru.cz

 


Související příspěvky

Pro krásný vzhled vaší venkovní terasy z kompozitu

redakce

Kvalitní vinylové podlahy Amorim Premier REAL

redakce

Zbožňujete přírodu? Mějte ji i vy – i na terase!

redakce