DŮM

Profi montáž zábradlí za pár minut s Alzabradli.cz

Montáž zábradlí bývala vždy velice náročná práce, při níž byla zapotřebí svářečka a mnoho dalších složitých přístrojů. A pokud člověk nebyl profesionál, musel si vždy profesionála přizvat. Těmto dobám je však konec, dnes si může zábradlí objednat a nainstalovat úplně každý! Jak se stát mistrem v montáži hliníkového zábradlí poradí v několikaminutovém videu společnost www.Alzabradli.cz.

  

 

Z laika profesionálem

Jak se stát profesionálem v montáži zábradlí prozradí 17 minutové video od AL ZÁBRADLÍ, v němž je detailně krok po kroku popsán průběh montáže zábradlí od rozměření až po jeho kompletaci. Díky tomuto videu to zvládne skutečně každý. Stačí si pouze objednat komponenty, které si přejete, aby Vaše zábradlí obsahovalo, a následně z nich své jedinečné zábradlí sestavit. A pokud nějaké neupotřebíte, můžete je vrátit za 100% ceny!

 

Další plusy hliníkového zábradlí

Hliníkové zábradlí je ideálním kusem domácnosti. Jeho výroba pomocí elektrooxidace vytváří povrch 12-18 mikronů, který zábradlí chrání před klasickými škodlivými vlivy jako je například počasí. Hliník tak nepodlého sluneční erozi, nerozpíná se, nešpiní a neohmatává se. Proto je také nemusíte lešit a jinak ošetřovat. Díky videu má tak muž možnost projevit svůj talent domácího kutila (ačkoliv jím nemusí být), což přinese všem ženám dvojí radost – radost z muže a radost ze zábradlí, o které se není třeba nijak starat. Každý se má možnost přesvědčit v kategorii Video instruktáž montáží na oficiálních stránkách společnosti www.Alzabradli.cz.

 

www.alzabradli.cz

 

 

Související příspěvky

Dřevěné balkóny jsou estetické i praktické

redakce

Tepelná čerpadla a jejich úspora

redakce

Kde vybírat obklady a dlažby?

redakce