DŮM

Profesionálně, rychle a spolehlivě

Topení, tepelná čerpadla, solární a fotovoltaické systémy, měření tepla, instalace regulačních systémů, dodávka a montáž podlahového vytápění včetně lití anhydritové podlahy . Plynofikace objektů – kompletní dodávky kotelen na klíč (plyn, TOEL). Bezplatné zpracování cenové nabídky. Zajištění zpracování projektové dokumentace, pomoc při jednání s úřady pro vyřízení stavebního povolení, vlastní realizace zakázky, uvedení do provozu včetně zaškolení obsluhy zařízení. Vystavení revizních zpráv a zkoušek nezbytných ke kolaudaci zařízení. Naše společnost poskytuje záruční i pozáruční servis na realizované zakázky. 

 

Kompletní servis

Společnost REMO servis je jednou z mála společností na českém trhu, které se specializují na dodávku i kompletní servis. REMO servis provádí: montáž, opravy, revize a zkoušky vyhrazených plynových zařízení, topenářské práce, vodoinstalatérské práce, montáž měřidel, výrobu tepelné energie – služby teplo TOEL, instalace a opravy elektronických zařízení, provozuje též maloobchodní činnost. REMO servis nabízí také možnost zpracování projektové dokumentace nebo zpracování studii energetické náročnosti vytápění, návratnost realizovaných opatření apod.

Spolupráce – více pro zákazníka

Jednou ze specializací společnosti REMO servis jsou teplená čerpadla. Díky spolupráci s renomovanou společností BUDERUS tepelná technika a NIBE může REMO servis nabídnout zákazníkům kompletní sortiment těchto značek nabízený na českém trhu. Teplená čerpadla dodávají včetně montáže a uvedení do provozu. Samozřejmostí je následný záruční i pozáruční servis teplených čerpadel – v průběhu topné sezóny dokonce do 24 hodin od nahlášení poruchy po celé ČR.

                                     

Naším významným partnerem je společnost Siemens, pro kterého jsme v letech předchozích realizovali mnoho zakázek pro úsporu nákladů na vytápění. Přechod topných systému z parních na teplovodní včetně předávacích stanic s ekvitermní regulací. Rekonstrukce kotelen za kotelny s kondenzačními kotli a ekvitermní regulací s celkovými významnými úsporami nákladů na vytápění.

Mnohem více

U společnosti REMO servis můžete poptat například stále oblíbenější solární a fotovoltaická zařízení, která dokáží významně snížit náklad na vytápění a energetickou náročnost budovy.

Kompletní nabídku společnosti REMO servis naleznete na www.remoservis.cz .

 


Související příspěvky

Prodej palivového dřeva zajistí teplo vašeho domova po celou zimu

redakce

Jaká okna zvolit, když přemýšlíte o výměně?

redakce

Trápí vás nepořádek v kuchyňských zásuvkách? Asi nemáte ten správný systém členění!

redakce