Search

Prodej stavebního řeziva

Dřevo patří mezi základní stavební materiál. Kvalitní řezivo nabízí využití v konstrukcích venkovních staveb, jako jsou verandy nebo pergoly. Plotovky krásně olemují obvod pozemku. V interiéru dřevo zajistí trvalou a krásnou podlahu, ale i obložení schodišť nebo stěn. Dřevo má dobré tepelné i zvukové izolační vlastnosti. Příjemnými odstíny i kresbou navodí komfortní atmosféru, působí dobře na psychiku. Nabízí dobrou odolnost vůči mechanickému poškození i zatížení. Případné povrchové poškození je možné snadno opravit. Dřevo je přirozeným materiálem, správně volená impregnace nebo povrchové nátěry dokáží zvýšit odolnost vůči vlhkosti i vodě a prodlouží krásný vzhled i barvu.

 

Venkovní stavby

Terasy nebo pergoly jsou velmi oblíbeným stavebním prvkem. Příjemně rozšíří obytnou plochu domu. Nabízí pohodlné zázemí pro relaxaci, setkání rodiny a přátel i příležitostné vaření na grilu. Venkovní konstrukce však vyžadují pečlivé zhotovení a kvalitní materiál, který zajistí komfortní užívání místa, garantuje stálý krásný vzhled a bezpečný prostor. Pro zhotovení konstrukce i pozdější montáž podlahy, obložení nebo střechy je třeba vybírat dřevo, které dokonale vyhoví náročným venkovním podmínkám. U výběru dřeva pro venkovní stavby se nevyplatí šetřit. Nápadně levné dřevo se v náročném prostředí brzy změní. Konstrukce nebo obložení nebude dobře sedět, pukliny a spáry způsobí další rozsáhlejší vady.

 

Realizace interiéru

Při realizaci obložení nebo podlah v interiéru platí jiné podmínky. Podlahy jsou zatíženy mechanicky, ale nepřichází do styku se vzdušnou vlhkostí ani spádovou vodou. Dřevěné lišty, palubky i podlahovky tak dovolují menší investici. Jejich krásný vzhled a vyšší odolnost je možné prodloužit speciální povrchovou úpravou laky nebo přírodními vosky. I zde však platí, kvalitně upravený materiál zajistí rychlou instalaci bez prodlev. Skládané části není třeba dodatečně upravovat. Při aklimatizaci dřevo výrazně nemění tvar ani barvu.

Pila Pasák garantuje vysokou kvalitu dřeva pro realizované úpravy v interiéru i venku. Základem upravovaného dřeva je kvalitní sušení a správné uskladnění. Se dřevem se lépe pracuje, po položení nepodléhá změnám, je tvarově i rozměrově stálejší. Smrk, borovice, modřín jsou pečlivě zpracovány přesně podle požadavků. Následná práce se dřevem a montáž probíhá rychleji, nevznikají prodlevy v dodatečné úpravě materiálu. Kvalitní dřevo podtrhne výsledný efekt celé stavby. Věříme, že patříte mezi zkušené řemeslníky. Dodejte vašim zákazníkům skutečně prvotřídní služby. Začněte výběrem vhodného materiálu. Volbou kvalitního dřeva ušetříte i vlastní čas a námahu.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *