DŮM

Prodej domů v Plzeňském kraji je na vzestupu

V Plzeňském kraji se o prodej a pronájem realit stará realitní kancelář Pubec se sídlem v Plzni. V aktuální nabídce realitní kanceláře můžete najít pestrou nabídku domů na prodej. Vybere si malá i velká rodina, jednotlivci i senioři. Do jaké nemovitosti se rozhodnete investovat vy?

 

Prodej domů se nezastavil

Realitní trh v Plzni a obecně vzato i v celém Plzeňském kraji patří k těm stabilním. Ceny nemovitostí jsou již dlouhodobě stabilní a nepodléhají vnějším vlivům, jako například v našem hlavním městě. Neplatí ani, že domy v Plzni jsou řádově dražší než domy v menších městech. Cena se odvíjí zejména dle velikosti pozemku, stáří a stavu nemovitosti, plošné výměře obytných prostor a samozřejmě dopravní dostupnosti. Lépe se prodávají domy, které jsou v dojezdové vzdálenosti do velkých měst, kam mohou lidé dojíždět za prací a za službami.

 

Aktuální nabídka domů k prodeji

V nabídce můžete najít rozestavěné novostavby za lákavé ceny i luxusní vily, které čekají na opravdové milovníky architektury. Přímo v Plzni Radčicích je ke koupi například rodinný dům za necelé 4 400 000 Kč. V Blovicích můžete pořídit nádhernou prvorepublikovou vilu do 5 milionů a v okolí Plzně, například na rokycansku, koupíte hezkou novostabu za méně než 2 800 000 Kč. Pokud hledáte skutečně velký rodinný dům, kde může v poklidu bydlet i širší rodina, podívejte se na krásný rodinný dům s garáží ve Zruči u Plzně. Aktuálně nejdostupnější je rodinný dům v Nepomuku, který i přes velkou obytnou výměru a dobrý stav, můžete získat za méně než 2 000 000 Kč. Pokud se vám přesto žádný z nabízených domů na prodej nezalíbil, neváhejte kontaktovat realitní makléře kanceláře Pubec, kteří pro vás rádi najdou nemovitost ke koupi přesně podle vašich představ a v cenové hladině, která vám bude vyhovovat.

 

O pracovní místa není v Plzeňském kraji nouze

I proto se do Plzně a okolí stěhuje čím dál tím více lidí za prací. Kromě pracovních příležitostí pak může kraj nabídnout dobrou dopravní infrastrukturu a dostupné občanské služba, kam kromě zdravotní péče patří i dobré školy, dostupnost obchodů a kulturní a sportovní vyžití. Zatím co ve větších městech, jako je Plzeň, Cheb nebo Klatovy je živo, na vesnici a menších městech najdete klid pro sebe i své děti.

Související příspěvky

Barevná hra obkladů

redakce

Design Evolution – Vrchol evoluce koupelnových řešení RAVAK

redakce

ZÁŘÍ 2012 VE ZNAMENÍ PREZENTACE NOVINEK A PRODUKTŮ FAKRO

redakce