DŮM

Proč si pořídit vlastní čističku odpadních vod?

 Ne všude se můžete spolehnout na dobře fungující kanalizaci a věřte nebo ne, že následné problémy jsou opravdu nepříjemné. Vlastní čistička u rodinného domku nebo chaty má tak mnoho výhod. Jedná  se o ekologičtější počin, který zajisté potěší i Vaši peněženku, jelikož přečištěná voda se může používat dále na zalévání zahrady, nebo splachování WC.  


Jak taková čistička vůbec vypadá a jak funguje?
Domácí čistírny odpadních vod jsou povětšině různě velké, plastové nádrže umístěné pod úrovní terénu. Rozměry se odvíjí podle typu a tak je v podstatě jen na Vás, co si vyberete. Při výběru však raději dbejte na rady specialisty. Ty Vám poskytne například firma Biowa, která se čističkami odpadních vod a dalším podobným zabývá. Vy si však musíte nejprve ujasnit, zdali se bude jednat o čističku odpadních vod k chalupě, nebo rodinnému domku. Odpadní voda je pročišťována ekologicky, což znamená bez použití chemie. Starají se o to hlavně mikrobiologické organismy.


Proč oslovit zrovna odborníky z firmy Biowa?
Tato firma se ve svém oboru opravdu vyzná. Jejich čističky odpadních vod splňují všechny zadané normy podle poslední legislativy a tak se nemusíte bát případných problémů. Navíc čističky odpadních vod dodávají včetně  digitálně řídící jednotky, dmychadla, od nátoku k terénu 50 cm nástavce a poklopu s uzamykáním. Spokojenost tak bude zajisté na obou stranách, protože specialisté z Biowi vycházejí svým zákazníkům vstříc.

Pro více informací navštivte oficiální stránky www.biowa.cz.

 


Související příspěvky

Systém MAGMARELAX je v oblasti zateplení světovou jedničkou!

redakce

Vestavné spotřebiče – předpoklad moderně pojatého interiéru!

redakce

Bojíte se mrazů a účtů za vytápění? Ušetřit je snadné!

redakce