DŮM

Proč si pořídit vlastní čističku odpadních vod?

 Ne všude se můžete spolehnout na dobře fungující kanalizaci a věřte nebo ne, že následné problémy jsou opravdu nepříjemné. Vlastní čistička u rodinného domku nebo chaty má tak mnoho výhod. Jedná  se o ekologičtější počin, který zajisté potěší i Vaši peněženku, jelikož přečištěná voda se může používat dále na zalévání zahrady, nebo splachování WC.  


Jak taková čistička vůbec vypadá a jak funguje?
Domácí čistírny odpadních vod jsou povětšině různě velké, plastové nádrže umístěné pod úrovní terénu. Rozměry se odvíjí podle typu a tak je v podstatě jen na Vás, co si vyberete. Při výběru však raději dbejte na rady specialisty. Ty Vám poskytne například firma Biowa, která se čističkami odpadních vod a dalším podobným zabývá. Vy si však musíte nejprve ujasnit, zdali se bude jednat o čističku odpadních vod k chalupě, nebo rodinnému domku. Odpadní voda je pročišťována ekologicky, což znamená bez použití chemie. Starají se o to hlavně mikrobiologické organismy.


Proč oslovit zrovna odborníky z firmy Biowa?
Tato firma se ve svém oboru opravdu vyzná. Jejich čističky odpadních vod splňují všechny zadané normy podle poslední legislativy a tak se nemusíte bát případných problémů. Navíc čističky odpadních vod dodávají včetně  digitálně řídící jednotky, dmychadla, od nátoku k terénu 50 cm nástavce a poklopu s uzamykáním. Spokojenost tak bude zajisté na obou stranách, protože specialisté z Biowi vycházejí svým zákazníkům vstříc.

Pro více informací navštivte oficiální stránky www.biowa.cz.

 


Související příspěvky

Jaký typ garážových vrat vybrat?

redakce

Nízkoenergetické RD Slunečná jsou tu pro vás

redakce

Kvalitní septiky dokáží vyčistit vodu z domácností

redakce